Steam para çekmiyor

Infinityy 144hz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıktan da göreceğiniz üzere para çekmiyor şöyle diyor ininal kullanıyorum.
Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı şirketiniz hesabınızda yeterli bakiye olmadığı için ödemeyi onaylamadı.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize 'bloke' koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez.

Sorunu söylemiş zaten bakiyen yetmiyor. 30 dolarlık bir oyun alıyorsun diyelim 30 dolar internetten bakınca 950 TL gibi gözükse de bankanın kuruna göre üstüne bir de 20-30 TL komisyon kesiyorlar bunu da dikkate al.

bannerlord almaya çalışıyorum 12 dolara dusmus alim dedim 10 dolar cüzdana yatırdım dedim cüzdandan alim ama 387 tl var ve 5 dolar seçeneği var 2 yok kalanı karttan geçim dedim oyle diyo iste

papara e devlet tc oturduğun yer kimlik fotosu felan istiyor guvenemiyorum

Bannerlord almaya çalışıyorum 12 dolara dusmus alim dedim 10 dolar cüzdana yatırdım dedim cüzdandan alim ama 387 TL var ve 5 dolar seçeneği var 2 yok kalanı karttan geçim dedim oyle diyor iste.

Kartında 387 TL ve hesabında 10 dolar olmasına rağmen çekmiyorsa bir sorun var. ininal Kart'ın Online ödemelere kapalı mı açık mı?

siz yanlış anlamışsınız 387 tlden 10 dolar para yatırdım 54 tl kaldı kalanını ise kart ile ödeyeyim dedim 5 dolar varya 2 dolar yukleme seçeneği yok steamde ondan dolayı dedim böyle yapayım

Siz yanlış anlamışsınız 387 TL'den 10 dolar para yatırdım 54 TL kaldı kalanını ise kart ile ödeyeyim dedim 5 dolar var ya 2 dolar yukleme seçeneği yok Steam'de ondan dolayı dedim böyle yapayım.

Anladım ininal kartında 2 dolar olmadığı için alamıyorsun. 2 dolar 63 TL ediyor çünkü üstüne bir de komisyon ne kadar biner bilemem ama en az bir 80 olsaydı hesabında alabilirdin.

Yeni konular

Geri
Yukarı