Steam para iadem 1.5 aydır yatmadı

Umut.Allper

Hectopat
Steam para iadem 1.5 aydır yatmadı ve desteğe yazınca bu süreci hızlandıramayız diyorlar. Toslaya yazınca da steam destek ile görüşün diyorlar kısır döngüde kaldım

Hocam bir bardak soğuk su için siz o paranın üstüne. Ben de Rainbow Six Siege: Deluxe Edition aldım ancak özel operatörler gelmedi. Steam'e yazıyorum beni oyunun yapımcısına gönderiyor, oyunun yapımcsına gidiyorum yapımcı da beni Steam'e gönderiyor. Ortada kaldım yani.

Sizin durum biraz daha çözülebilir gibi duruyor, deneyin şansınızı.
Eğer satın almayı kredi kartı vb. üzerinden yaptıysanız süreçin uzamasının sebebi banka diye biliyorum.
1,5 ay fazla uzun bir süre, kredi kartı üzerinden alışveriş yapmasının bir alakası yok.

Hocam bir bardak soğuk su için siz o paranın üstüne. Ben de Rainbow Six Siege: Deluxe Edition aldım ancak özel operatörler gelmedi. Steam'e yazıyorum beni oyunun yapımcısına gönderiyor, oyunun yapımcsına gidiyorum yapımcı da beni Steam'e gönderiyor. Ortada kaldım yani.

Sizin durum biraz daha çözülebilir gibi duruyor, deneyin şansınızı.

1,5 ay fazla uzun bir süre, kredi kartı üzerinden alışveriş yapmasının bir alakası yok.
Çok büyük bir para değil o kadar uğraşmam ama koyuyor insana biraz. 5 kere tantuni yerdim o paraya

Geri
Yukarı