Steam parayı çekti ancak oyun gelmedi

İndirimden sonra cevap verirse ben mecbur indirimsiz fiyattanmı oyunu alacağım hocam öyleyse mecbur alacağım arkadaşlarla oynamam lazım.

Steam destek nasıl bir cevap verir bilemiyorum. Ben de aynı sorunu yaşadım Steam onlar ile alakalı bir sorun olmadığını söylemişti. Banka ise talep vs. açtı ama hala ücret iadesi yapılmadı. Dediğim gibi Papara ile iletişime geçin önce.

Steam destek nasıl bir cevap verir bilemiyorum. Ben de aynı sorunu yaşadım Steam onlar ile alakalı bir sorun olmadığını söylemişti. Banka ise talep vs. açtı ama hala ücret iadesi yapılmadı. Dediğim gibi Papara ile iletişime geçin önce.

Hocam yarın Papara'yı arayım ben.

Hocam şuanmı arayım uzunmu sürer iade işlemi ona göre

Son düzenleme:
Bu sorun bende de olmuştu House Flipper oyununu almak istemiştim 10₺ bir fiyata düşmüştü aldım ve kütüphaneye eklenmemişti Paparayı aradım ve sorunun Steamde olduğunu söylediler ondan sonra Steam de sorunun bankanızla olduğunu söyleyerek benim destek mesajıma cevap verdiler ondan sonra mail yoluyla paparaya yazdım, hocam parayı 1 haftadan uzun bir süre sonra aldım 10₺ çok bir para değil tabii ki bu dönemde fakat sizin durumunuz siz RDR2 almışsınız iş daha da büyümüş Steam desteğe yazın onlar size dönüş yapacaklardır Steam desteğin cevabını da SS alıp Paparanın mailine yollayın. Ben böyle yapıp parayı almıştım fakat bu süre içinde ne indirim kaldı ne bir şey. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı