Steam parayı çekti oyunu vermedi

bluesteel

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050
Meslek
Gangster
Arkadaşlar Steam'den oyun aldım bakiyem yeterli olduğu halde yetersiz bakiye uyarısı verip parayı çekti. Sonrasında oyun kütüphaneme gelmedi ben de dekontu çekip desteğe yazdım dönüş alabilirim değil mi?

Ya saçma olan yetersiz uyarısı verip parayı çekmesi. Ve nedense yüksek ücret çekti.
Yüksek ücret çekmesi normal. Örneğin 3 dolarlık bir oyun var ise, komisyon alarak fazlasını çekiyor normaldir. Ama burada asıl sorun vermemesi, Steam destek ile bi' iletişime geçin.

Ya saçma olan yetersiz uyarısı verip parayı çekmesi. Ve nedense yüksek ücret çekti.

İlk defa mı oyun alıyorsun? Yaşın çok mu küçük?

Sakin ol ustam. Para çekilmesine rağmen oyun gelmediyse önce sistemi yeniden başlat kütüphaneye düşmesi gerekiyor gene olmazsa ilk defa şahit oluyorum, Steam'a dekontunu bilet olarak gönder ve oyunu eklemelerini iste.

İlk defa mı oyun alıyorsun? Yaşın çok mu küçük?

Sakin ol ustam. Para çekilmesine rağmen oyun gelmediyse önce sistemi yeniden başlat kütüphaneye düşmesi gerekiyor gene olmazsa ilk defa şahit oluyorum, Steam'a dekontunu bilet olarak gönder ve oyunu eklemelerini iste.

Yani şöyle kütüphanem de 150 tane oyun var ilk defa almıyorum. Komik olan yetersiz bakiye uyarısı verip parayı çekip oyunu vermemesi sence de trajikomik değil mi dostum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı