Çözüldü Steam Payday 2 inmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Payday 2 indirmeyi denedim fakat önce %50'ler de, sonra %70'ler de, daha sonra ise %91'de takıldı. Yani indirme hızı 0 byte oldu. Başka oyunları indirebiliyordum. Araştırdığımda bu sorunu yaşayan çok insan olmuş. Bu durumu yaşayıp bir şekilde çözen varsa yardım edebilir mi? Çünkü oynamak çok istiyorum.
Not: Oyun kuzenimde var, benimle aile paylaşmıştı. Ben oradan indirmeyi deniyorum.

Çözüm
Hocam Payday 2 diske çok yükleme yapan bir oyun indirmeniz 0/MB düşerken diske yükleme yapıyordur. Benim bunun hakkında bir konum vardı hatta. Tek çözüm beklemek.
Bugün Payday 2 indirmeyi denedim fakat önce %50'ler de, sonra %70'ler de, daha sonra ise %91'de takıldı. Yani indirme hızı 0 byte oldu. Başka oyunları indirebiliyordum. Araştırdığımda bu sorunu yaşayan çok insan olmuş. Bu durumu yaşayıp bir şekilde çözen varsa yardım edebilir mi? Çünkü oynamak çok istiyorum.
Not: Oyun kuzenimde var, benimle aile paylaşmıştı. Ben oradan indirmeyi deniyorum.

Payday yüksek boyut isteyen bir oyun depolamanda yer varsa bekle biraz bir zaman sonra devam edecektir.

Hocam tam anlayamadım. Ben beklesem mesela 4 saat sonra bir şekil inecek. Fakat ara ara tekrar silip indirmemiz mi gerekecek? Yoksa siz mi ara ara siliyorsunuz?
Yok hocam ben oyunu tamamiyle siliyorum can sıkıntısından, sonra tekrar indiriyorum. Yanlış anlaşılmasın. Oyunu oynamak istiyorsanız iptal etmeyin ve sonuna kadar bekleyin.

Arkadaş ara ara siliyormuş kendi istediği için.
Yok hocam ben oyunu tamamiyle siliyorum can sıkıntısından sonra tekrar indiriyorum. Yanlış anlaşılmasın. Oyunu oynamak istiyorsanız iptal etmeyin ve sonuna kadar bekleyin.
Peki hocalarım teşekkürler. Galiba bu gece indirmeye bırakacağım. Bir soru daha soracağım. Bilgisayarı uyku moduna alsam oyun iner mi?

Geri
Yukarı