Steam Steam pazara verdiğim siparişler işlemiyor

minkk

Centipat
Daha fazla  
Herhangi bir CS:GO skini için sipariş veriyorum 1,45 TL'ye ve bekliyorum. 1,2 gün geçiyor bakıyorum skinin fiyat grafiğine 1, 39'a 1, 43'e 1, 20'ye kadar düşmüş fiyatları ama ben satın alamamışım, benim siparişim hala duruyor. Fiyati biraz arttırdım bekledim 4,5 saat baktım gene 2 saat once cok daha ucuz fiyatlara düşmüş satin alması için Steam'in açık olması mi lazım yoksa başka bir sıkıntı mı var?

Benzerini yaşadım pazardaki ögelerim listelenmiyordu. 3 4 gün önce ticket açtım. Cs pazarında yoğunluktan ötürü yaşanıyormuş. Bu konuda birşey yapamıyorlarmış ara ara tekrar denemek gerekiyormuş.

Steam senden önce sipariş verenlere öncelik veriyor belki de aylar öncesinden o fiyata sipariş veren insanlar var.

Kanka zaten en yüksek fiyat verenin alması lazım değil mi? O zaman 10 kuruşa koyarım 1 sene beklerim öyle mantık olmaz ki.

Benzerini yaşadım pazardaki ögelerim listelenmiyordu. 3 4 gün önce ticket açtım. CS pazarında yoğunluktan ötürü yaşanıyormuş. Bu konuda bir şey yapamıyorlarmış ara ara tekrar denemek gerekiyormuş.

Siparişi iptal edip yeniden mi sipariş vereceğim yoksa beklemeye devam mı edeceğim?

Kanka zaten en yüksek fiyat verenin alması lazım değil mi? O zaman 10 kuruşa koyarım 1 sene beklerim öyle mantık olmaz ki.
şunu demek istedim en ucuz skin 1.5tl ise ondan önce 100 kişi 1.46 tlye ön sipariş vermiştir birisi 1.46 dan düşük bir değerde skini pazara koyarsa direkt o adamlara satar steam

Şunu demek istedim en ucuz skin 1.5TL ise ondan önce 100 kişi 1.46 TL'ye ön sipariş vermiştir birisi 1.46'dan düşük bir değerde skini pazara koyarsa direkt o adamlara satar Steam.

Peki 1.46'ya mı almış olurlar yoksa daha düşük bir fiyata mı almış olurlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı