Steam pazarındaki satışa koyulan eşyalar yok oldu

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
1651680417395.png

15 Nisan'da listelemeye girmiş itemler Steam Guard'a sıkıntı çıktı 1-2 önce (12-13 Nisanda) guardı silip yeniden kurdum. 15 gün bekletti ya da 1 hafta ama tarih şu an 4 Mayıs. ne itemler satılıp parası geldi ne de itemler geri geldi. nasıl çözebilirim sorunu?

Sağ üstten kullanıcı adınıza tıklayıp hesap detaylarına girin. Daha sonra satın alma geçmişinize tıklayın. Açılan yerde Steam cüzdanınızdaki tüm giriş çıkış görünüyor. O anki giriş veya çıkış sonrası bakiyeyi dahi görüntüleyebiliyorsunuz. Bir de oradan kontrol edebilirsiniz.

Sağ üstten kullanıcı adınıza tıklayıp hesap detaylarına girin. Daha sonra satın alma geçmişinize tıklayın. Açılan yerde Steam cüzdanınızdaki tüm giriş çıkış görünüyor. O anki giriş veya çıkış sonrası bakiyeyi dahi görüntüleyebiliyorsunuz. Bir de oradan kontrol edebilirsiniz.

Ettim hocam ama satılmayan çok item var başka bir öneriniz var mı?

Nasıl geçebilirim?
Steam arayüzünde sol üst kısımda Steam, görünüm gibi yazan şeylerin en sonunda yardım yazıyor. Oradan iletişime geçebilirsiniz. Üzgünüm, şu anda evde olmadığım için detaylı bir şekilde gösteremiyorum, fakat kısaca oradan iletişime geçebilirsiniz. Eğer İngilizce yazarsan daha hızlı cevap alırsın. Ama eğer İngilizce seviyenin yeterli olduğunu düşünmüyorsan Türkçe olarak yazabilirsin.

Steam arayüzünde sol üst kısımda Steam, görünüm gibi yazan şeylerin en sonunda yardım yazıyor. Oradan iletişime geçebilirsiniz. Üzgünüm, şu anda evde olmadığım için detaylı bir şekilde gösteremiyorum, fakat kısaca oradan iletişime geçebilirsiniz. Eğer İngilizce yazarsan daha hızlı cevap alırsın. Ama eğer İngilizce seviyenin yeterli olduğunu düşünmüyorsan Türkçe olarak yazabilirsin.

Sağ olun. Derdimi Google çeviriye anlatıp İngilizce karşılığını desteğe atacağım :)
@474510 @Borgore Steam destek ile görüştüm ekran görüntüsü istedim ama sorunumu çözmediler satın alma geçmişime bakmamı istediler ne yaptıysam olmadı pazar geçmişinde 7-8 ürün hala listelemede gözüküyor ve satılmıyor pazarda satış da yoklar ne yapmam gerekiyor.

Son düzenleme:
Steam destek ile görüştüm ekran görüntüsü istedim ama sorunumu çözmediler satın alma geçmişime bakmamı istediler ne yaptıysam olmadı pazar geçmişinde 7-8 ürün hala listelemede gözüküyor ve satılmıyor pazarda satış da yoklar ne yapmam gerekiyor.
Steam desteğe yazmak dışında yapabileceğiniz birşey yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı