Steam profil dizaynım nasıl?

Randower

Hectopat
Yer
Ankara (Üniversite) / Balıkesir (Ev)
O kadar boş zamanım var ki boş boş şeylere uğraşabiliyorum. Fakat bu seferki boş olmadı sanırım. Fikirlerinize açığım nasıl olmuş?

Nasıl yapıldığına dair videom link halinde Steam profilimin açıklama kısmında mevcut. (Beyaz şekilde " nasıl yaptığıma dair videom" yazıyor)
Oyun oynamak için de ekleyebilirsiniz tabii ki :)

1585880542265.png

KS
Randower

Randower

Hectopat
Yer
Mor köpek dışında renk uyumları falan falan mükemmel olmuş.
Mor köpek sadece eğlencesine :D Profilimin açıklama kısmında spoiler olarak köpekle alakalı şeyler yazıyor da. Teşekkür ederim. :)

S P A C E

Centipat
Yer
Fight Club
Ben tek tasarıma bağlı kalmayı sevmem bu yüzden benimki böyle fakat seninki tasarım yapısına göre hoş olmuş. Köpek çok iyi olmuş

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    437,1 KB · Görüntüleme: 134
KS
Randower

Randower

Hectopat
Yer
Ben tek tasarıma bağlı kalmayı sevmem bu yüzden benimki böyle fakat seninki tasarım yapısına göre hoş olmuş. Köpek çok iyi olmuş
Hehehe köpek ayrı bir detaydı benim de hoşuma gitti. Lara Croft'u çok severim ondan seninki de hoş durmuş, Lara Croft olan her şey bir hoş geliyor zaten. Tek tasarıma bağlı kalmıyorum şayet yapması basit geldiği için devamlı değiştiriyorum. Eğleniyorum da yaparken.
https://steamcdn-a.akamaihd.net/ste.../32d6a946513fdf2a20a1ddecef3b541c42aacfc8.jpg
Bu "Defence of Tobruk" arkaplanında da mermilere patlama efekti eklediğim bir tasarımım daha vardı o hoştu onu değiştirdim.

S P A C E

Centipat
Yer
Fight Club
Mermilerin patladığı tasarım baya iyi fikirmiş ama space sausage de iyiymiş

KS
Randower

Randower

Hectopat
Yer

Yeni konular