Steam profil düzenleme

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Steam çok kullanan birisi olarak profilimi düzenlemek istiyorum. Bazı kişilere denk geliyorum adam adını falan yazmış harflerle bir de arka plan koymuş oda yetmemiş rengi değişen çerçeve koymuş avatarına. Bunlar nasıl yapılıyor? Profile adını harflerle yazmak için illa "Zup" adı verilen Zup'a, Zup 1 gibi satılan o oyunu mu almak lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zup! oyunun alın.
Zup! Z öneririm. Çok güzel görünüyor.
Kendi profilimde kullanıyorum;
Oyunu aldıktan sonra tüm başarımları açmanız lazım. Başarım hilesi kullanabilirsin. Ban riski yok.

Steam çok kullanan birisi olarak profilimi düzenlemek istiyorum. Bazı kişilere denk geliyorum adam adını falan yazmış harflerle bir de arka plan koymuş oda yetmemiş rengi değişen çerçeve koymuş avatarına. Bunlar nasıl yapılıyor? Profile adını harflerle yazmak için illa "Zup" adı verilen Zup'a, Zup 1 gibi satılan o oyunu mu almak lazım?

Merhaba. Öncelikle ilk bahsettiğiniz kısım için (böyle hareketli renkli olan çerçeveler) 10 Level ve üstü bir hesabınızın olması gerekli. Bu vitrin adı verilen bir zımbırtıyı açacaktır. Profilinize adınızı Zup adı verilen oyundaki gibi yazmak için de Zup adlı oyunu oynayıp bitirmeniz yeterli. Eğer onun gibi yapmak istiyorsanız.

Zup gibi oyunların Ödüllerinde harfler var onları yanyana yerleştirip yapılabilir.

Arkaplan, profil çerçevesi, hareketli profil resmi gibi şeyler oyun aldıkça puan birikiyor onlarla alınabiliyor. Topluluk pazarından arkaplan bulabilirsiniz hareketsiz olarak isterseniz. Steam programında profilinize gidin sağ üstte profili düzenle kısmında hepsi var. Puan dükkanında da hareketlileri var. Profil seviyesi arttırmak işinize yaracaktır. Daha fazla düzenleme imkanı sunuyor.

Zup! Oyunun alın.
Zup! Z öneririm. Çok güzel görünüyor.
Kendi profilimde kullanıyorum;
Oyunu aldıktan sonra tüm başarımları açmanız lazım. Başarım hilesi kullanabilirsin. Ban riski yok.

Hocam bütün harfler hangisinde var. Turuncu rengi var mı?

Merhaba. Öncelikle ilk bahsettiğiniz kısım için (böyle hareketli renkli olan çerçeveler) 10 Level ve üstü bir hesabınızın olması gerekli. Bu vitrin adı verilen bir zımbırtıyı açacaktır. Profilinize adınızı Zup adı verilen oyundaki gibi yazmak için de Zup adlı oyunu oynayıp bitirmeniz yeterli. Eğer onun gibi yapmak istiyorsanız.
Peki ne yaparsam levelim artar?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı