Steam profil düzenleme

Rengi değişen çerçeve/hareketli arkaplan/hareketli profil fotosu için steam puanları dükkanından almanız gerek. Steam puanlarını ise oyun satın aldıkça kazanıyorsunuz. Uzun süredir bakmadıysan bir kaç bin puanınız vardı istediğinizi alabilirsiniz. İsimleri yazmak içinse Zup oyunlarının (Zup X-Zup S Zup F gibi bir sürü oyunu var) başarımları harf şeklinde ve başarım vitrinini düzenleyip yapıyorlar. Ayrıca isterseniz hareketli çizim ekleyip çok daha hoş şeyler elde edebilirsiniz. Örneğin kendi profilim: Turuncu çerçeve, Zup ile Türkiye yazdım ve arkaplan ile senkronize kara delik çizimi var. Son dediğim kısım biraz zahmetli İngilizce rehber bakmanız gerek.

Rengi değişen çerçeve/hareketli arkaplan/hareketli profil fotosu için Steam puanları dükkanından almanız gerek. Steam puanlarını ise oyun satın aldıkça kazanıyorsunuz. Uzun süredir bakmadıysan birkaç bin puanınız vardı istediğinizi alabilirsiniz. İsimleri yazmak içinse Zup oyunlarının (Zup X-Zup s Zup F gibi bir sürü oyunu var) başarımları harf şeklinde ve başarım vitrinini düzenleyip yapıyorlar. Ayrıca isterseniz hareketli çizim ekleyip çok daha hoş şeyler elde edebilirsiniz. Örneğin kendi profilim: Turuncu çerçeve, Zup ile Türkiye yazdım ve arka plan ile senkronize kara delik çizimi var. Son dediğim kısım biraz zahmetli İngilizce rehber bakmanız gerek.

Ben Steam daha önce hiç kullanma gereği duymadım bilgisayarım kötü diye hareketli çizim nasıl ekleyebilirim hocam.

Rengi değişen çerçeve/hareketli arkaplan/hareketli profil fotosu için steam puanları dükkanından almanız gerek. Steam puanlarını ise oyun satın aldıkça kazanıyorsunuz. Uzun süredir bakmadıysan bir kaç bin puanınız vardı istediğinizi alabilirsiniz. İsimleri yazmak içinse Zup oyunlarının (Zup X-Zup S Zup F gibi bir sürü oyunu var) başarımları harf şeklinde ve başarım vitrinini düzenleyip yapıyorlar. Ayrıca isterseniz hareketli çizim ekleyip çok daha hoş şeyler elde edebilirsiniz. Örneğin kendi profilim: Turuncu çerçeve, Zup ile Türkiye yazdım ve arkaplan ile senkronize kara delik çizimi var. Son dediğim kısım biraz zahmetli İngilizce rehber bakmanız gerek.
O zaman ben şimdi her hangi bir zup oyununu alacağım ve başarımları açacağım. Ama anlamadığım şu açınca başarımları o harfleri eklemek için vitrine kaç level lazım?

O zaman ben şimdi her hangi bir zup oyununu alacağım ve başarımları açacağım. Ama anlamadığım şu açınca başarımları o harfleri eklemek için vitrine kaç level lazım?
Her 10 levelde bir vitrin açıyorsunuz. Level kasmak içinse rozet işlemeniz lazım. Ayrıca daha önce yapmadıysanız ücretsiz topluluk görevleri var o şekilde birkaç seviye kasabilirsiniz.

Ben Steam daha önce hiç kullanma gereği duymadım bilgisayarım kötü diye hareketli çizim nasıl ekleyebilirim hocam.
Hocam biraz zahmetli iş, tarayıcıya geçiyorsunuz ve sayfayı denetle kısmından bir iki kod yazıyorsunuz. Tabi önce en az 10 level olmanız ve koyacağınız resmi bulmanız gerek. Rehber bulursam linkini bırakırım.

Geri
Yukarı