Steam Steam profildeki oyun yasağı yazısı nasıl kaldırılır?

Destek hiçbir oyunda cezayı kaldırma yetkisine sahip değil. Ancak oyunu yapan firmanın sitesine falan yazarak cezasını kaldırtabilir. Öyle de bir imkanı olacağını sanmıyorum.
Allah'a şükür hileci değiliz de yukarıdaki fotoğrafa kadar Steam desteğin hiçbir şey yapamayacağını bilmiyordum. Yukarıdaki fotoğraftaki yazıyı okuyunca bende öğrendim.
Tamam dostum eminim sen çocukken hiçbir hata yapmamışsındır
Hem suçlu hem güçlüsünüz hocam. Yapmayın Allah aşkına. Bende hile kullandım ama gidip Online bir oyunda böyle bir şey yapmadım. Düzgünce girdim GTA SA'ya yazdım hile kodumu keyfimi alıp çıkdım.

Bende VAC var. İlk VAC yediğimde kalktı 2.de kalkmadı. Arada 3 ay falan vardı. Bende üstteki arkadaş gibi aklıma geldikçe skinchanger kullanırdım. Arada bir açıp girerdim ranked girerken açmazdım ama arada bir gözden kaçıyor.

Bende VAC var. İlk VAC yediğimde kalktı 2.de kalkmadı. Arada 3 ay falan vardı. Bende üstteki arkadaş gibi aklıma geldikçe skinchanger kullanırdım. Arada bir açıp girerdim ranked girerken açmazdım ama arada bir gözden kaçıyor.
Hocam çok ufak bir sorum olacak.
Steam ve CS nickinizi öğrenebilir miyim?

Skin changer kullanan adam diğer hilelerde kullanmaya meyillidir. Bu yazılar öylesine durmuyor. Bir oyunda hile yapan adam diger oyunlarda da şüpheli olması için herkese açık koyuluyor.

Allah'a şükür hileci değiliz de yukarıdaki fotoğrafa kadar Steam desteğin hiçbir şey yapamayacağını bilmiyordum. Yukarıdaki fotoğraftaki yazıyı okuyunca bende öğrendim.

Hem suçlu hem güçlüsünüz hocam. Yapmayın Allah aşkına. Bende hile kullandım ama gidip Online bir oyunda böyle bir şey yapmadım. Düzgünce girdim GTA SA'ya yazdım hile kodumu keyfimi alıp çıkdım.
Dostum 8 yıl önce bu yasağı aldım ve 13 yaşımdaydım üstelik çokta hile açılacak bir oyun değil dediğim gibi cheat engine ile oyun içi para hilesi yapmaya çalıştım singleplayer oyunlardaki gibi. sanki aimbot,wallhack açıpta milletin oyununu mahvetmişim bu yasağı da dün almışım buraya patavatsız bir şekilde gelip konu açmışım gibi bir linç yorumuyla gelmeni saçma ve gereksiz buldum.

Geri
Yukarı