Steam Topluluk yasağı nasıl kaldırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kripe23

Femtopat
Daha fazla  
Steam hesabım topluluk yasağı yedi, bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir diyor. Steam desteğe mesaj atıyorum epostamı değiştiriyorum CAPTCHA doğrulamasında sorun çıkıyor bu yüzden Steam desteğe de yazamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20240316_123935.jpg
    IMG_20240316_123935.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Açılmaz bu hesap crack hesap hesap satın almışsınız.

İnternet üzerinden deneyin, uygulamada doğrulamalar bazen çalışmıyor.

Steam hesabım topluluk yasağı yedi, bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir diyor. Steam desteğe mesaj atıyorum epostamı değiştiriyorum CAPTCHA doğrulamasında sorun çıkıyor bu yüzden Steam desteğe de yazamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dostum bu mesajdan bu sabah ben de aldım. Şu anda yardımına ihtiyacım var. Steam desteğe 3 tane mesaj attım, geri dönüş alamıyorum. Bende de Rusya Khimki konumundan saat 10.12de girildiği yazıyor. Yardımcı olursan çok sevinirim çünkü endişeleniyorum.

Açılmaz bu hesap crack hesap hesap satın almışsınız.

Açıldı hesabım, sağ olun yardım için😊

Dostum bu mesajdan bu sabah ben de aldım. Şu anda yardımına ihtiyacım var. Steam desteğe 3 tane mesaj attım, geri dönüş alamıyorum. Bende de Rusya khimki konumundan saat 10.12'de girildiği yazıyor. Yardımcı olursan çok sevinirim çünkü endişeleniyorum.

Hocam attığım fotoğrafta çalınmış. Steam hesabını geri almak SSS yazan yere tıklayıp açılan sayfaya kart bilgilerini vs girmek gerekiyor, hesabın sizde olduğunu kanıtlamak için bunları yapmanız gerekiyor. Bilgileri girdikten sonra alt tarafa hesabıma herhangi bir giriş olmadı açılmasını talep ediyorum tarzı bir şey yazıp yollarsanız bir süre sonra geri dönüyorlar size hesabınızı açıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı