Steam puan dükkanı puan satın alma

Bu puan dükkanı puanı satın almak güvenli değil mi? Yani daha sonra Steam'in kurallarıyla çelişip hesaba bir sorun olur mu?

Steam'de neler neler satılıyor. Puan satmak onların yanında masum kalır. Çalıntı kartlarla alınan CS:GO skinleri mi dersin, oyun kodları mı dersin. Daha çeşitlendirilebilir. Valve genelde kesin konuşmaz bu tarz şeyler için. Sadece sıcak bakmazlar o kadar.

Steam'de neler neler satılıyor. Puan satmak onların yanında masum kalır. Çalıntı kartlarla alınan CS:GO skinleri mi dersin, oyun kodları mı dersin. Daha çeşitlendirilebilir. Valve genelde kesin konuşmaz bu tarz şeyler için. Sadece sıcak bakmazlar o kadar.

Sizce Steam destek kısmıyla bir iletişime geçsem doğru olur mu çünkü eğer yasak ise daha sonra hesabımın kapatılmasını istemiyorum internette aradım buna dair cevapta bulamadım ne yazık ki.

Sizce Steam destek kısmıyla bir iletişime geçsem doğru olur mu? Çünkü eğer yasak ise daha sonra hesabımın kapatılmasını istemiyorum internette aradım buna dair cevapta bulamadım ne yazık ki.

Bunun için destekle iletişime geçmenize gerek yok bence. Bu tarz şeylerin kesin bir cevabı olmaz, ama kesinlikle yasaklama sebebi olmadığını düşünüyorum. Yasaklanacak onca şey varken. Yine de içiniz rahat etmeyecekse sorun.

Bu puan dükkanı puanı satın almak güvenli değil mi yani daha sonra Steam'in kurallarıyla çelişip hesaba bir sorun olur mu?

Bugüne kadar 1.84 milyonluk puan satışı yapmışım. Sıkıntı olsaydı Steam ilk bana ceza verirdi :D
1646578026847.png

Yeni konular

Geri
Yukarı