Çözüldü Steam puanı ile seviye yükseltilebiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalilGuy

Decapat
1660057136536.png

Steam puanı ile seviye yükseltilebiliyor mu? Mesela 1'i alınca seviyem 1 seviye mi artacak? Ve ucuza güvenilir puan satan bir yer önerebilir misiniz?

Çözüm
O rozetlerden aldığınızda rozet başına seviye artmaz. Aldığınız her rozet 100 exp verir. Hepsini alırsanız toplam 4.000 exp kazanırsınız. Seviyeniz de ona göre artış gösterir.
Yalnız ben hızlı bir uyarı geçeyim, kesinlikle burada XP için herhangi bir harcama yapmanı önermem. 100 Puan kasmak 20₺ 'ye tekabül ediyor şuan. (1₺ 5 puan) Eskiden yarıya yarıya daha uygundu ama şimdi daha da pahalı ama eskiden de olsa şuan da olsa seviye atlamak için çok verimsiz bir yöntem. Daha uygun fiyata daha ucuz kartlar ile daha iyi steam seviyesi kasabilirsin.

Yalnız ben hızlı bir uyarı geçeyim, kesinlikle burada XP için herhangi bir harcama yapmanı önermem. 100 Puan kasmak 20₺ 'ye tekabül ediyor şuan. Eskiden yarıya yarıya daha uygundu ama şimdi daha da pahalı ama eskiden de olsa şuan da olsa seviye atlamak için çok verimsiz bir yöntem. Daha uygun fiyata daha ucuz kartlar ile daha iyi steam seviyesi kasabilirsin.
Oyun aldığında geliyor zaten puan, bana göre puan ile diğer şeylerden almak yerine rozet almak daha mantıklı mesela. Diğer özelleştirmeler hoşuma gitmiyor.

Oyun aldığında geliyor zaten puan, bana göre puan ile diğer şeylerden almak yerine rozet almak daha mantıklı mesela. Diğer özelleştirmeler hoşuma gitmiyor.
Yani orasını bilemeyeceğim harcayacak hiçbir yer bulamadıysanız elbette tek çare burası olabilir ama oldukça geniş bir mağaza var şuan arkadaş bilmiyorsa diye not düşmek istedim steam levelini çok daha uygun fiyata çok daha yüksek yapabilir, daha sonradan pişman olmasını istemem. Ben böyle bir şey yapsaydım gerçekten çok üzülürdüm.

Geri
Yukarı