Steam PUBG Amazon Prime ödülü nasıl alınır?

Devolve

Hectopat
Selamlar, Amazon Prime'da PUBG ödülü gördüm ve almak istedim fakat benden Krafton Hesabı istiyor. Ben de oyunu Steam'den oynuyorum. Ödülü nasıl alabilirim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

@Devolve öncelikle bir Krafton hesabı oluşturmalısın. Sonra oluşturduğun Krafton hesabına PUBG'yi oynadığın Steam hesabını bağlamalısın.
https://accounts.krafton.com/
Buradan görebilirsin Krafton hesabına bağladığın platformları.
Buradan sonra zaten Prime Gaming'den ödülü talep ederken seni Krafton hesabına yönlendirir zaten.

Selamlar, Amazon Prime'da PUBG ödülü gördüm ve almak istedim fakat benden Krafton Hesabı istiyor. Ben de oyunu Steam'den oynuyorum. Ödülü nasıl alabilirim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Onu senden krafton'a üye toplamak için yapıyorlar. Anlaşmaları var. Üye oluver sen de. 😃

@Devolve Çözdün mü sorunu? Çözdüysen ek bilgi olarak vereyim. Aynı şekilde Krafton'a Twitch hesabını bağlayarak ödüller alabilirsin.
Teşekkür ederim hocam. Deneyince çözüldü olarak işaretleyeceğim. Şu an müsait değilim.
@Devolve Çözdün mü sorunu? Çözdüysen ek bilgi olarak vereyim. Aynı şekilde Krafton'a Twitch hesabını bağlayarak ödüller alabilirsin.
Hocam Twitch ödülleri 30 dakika izlememe rağmen gelmedi. Ve Amazon Prime ödüllerini de almama rağmen gelmedi henüz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı