Steam PUBG hâlâ alınır mı?

PC sürümünde oyuncu sayısının %10'u kadar (100 kişiyle başladıysa 10 tane bot gibi.) bot var ve bu botların amacı yeni başlayan arkadaşların da kill alabilip oyundan anlam ve zevk alabilmesini sağlamak. Oyunun savunucusu değilim ancak 1500 saat oynadığım bir oyunu detay bilmeden yorumlayıp kötüler gibi göstermek mantıklı gelmiyor.

Oyun, o konsepti (hayatta kalma, battle royal) seven birisi için gayet başarılı bir oyun. Grafikleri, mekanikleri ve işleyişi güzel. Oyuncu isteklerine önem verdiklerini düşünüyorum çünkü oyuncunun talebi ne ise yakın güncellemelerle bu istekler makul düzeyde oyuna getiriliyor.

Bu arada oyuna yeni başlayan sayısı pek çok değil. Bu yüzden eski oyuncu sayısı çok, sağlam bir kemik kitlesi oluşuyor. Dolayısıyla yeni başladığın için botlar gayet işine gelecek.

Son düzenleme:
İndirimde yakala. Normal fiyattan alırsan parana yazık olur.
Evet sanırım öyle yapacağım.
PC sürümünde oyuncu sayısının %10'u kadar bot var ve bu botların amacı yeni başlayan arkadaşların da kill alabilip oyundan anlam ve zevk alabilmesini sağlamak. Oyunun savunucusu değilim ancak 1500 saat oynadığım bir oyunu detay bilmeden yorumlayıp kötüler gibi göstermek mantıklı gelmiyor.

Oyun, o konsepti (hayatta kalma, battle royal) seven birisi için gayet başarılı bir oyun. Grafikleri, mekanikleri ve işleyişi güzel. Oyuncu isteklerine önem verdiklerini düşünüyorum çünkü oyuncunun talebi ne ise yakın güncellemelerle bu istekler makul düzeyde oyuna getiriliyor.

Bu arada oyuna yeni başlayan sayısı pek çok değil. Bu yüzden eski oyuncu sayısı çok, sağlam bir kemik kitlesi oluşuyor. Dolayısıyla yeni başladığın için botlar gayet işine gelecek.
Çok teşekkürler.

Oyunun en popüler zamanında, "bir gün iyi bilgisayar toplayınca oynarım" diye indirimliyken aldım. Şu an girip oynayasım gelmiyor. Teneke kafalar dışında videolarını izleyesim de gelmiyor. Bilgisayarımı topladım. Call of Duty Warzone kurup oynadım çok keyif aldım ve bu oyun ücretsiz, bence tek kötü yanı kotası benim için çok fazla yanlış hatırlamıyorsam 100 GB civarındaydı. Tabi her ne kadar, bu oyundan soğuyanlar varsa sevenleri de var. Eğer senin hoşuna gidiyorsa alıp oynayabilirsin. Steam'den alınca 2 saat içerisinde iade edebiliyorsun. Alıp 2 saatini doldurmadan dene beğenmezsen iade edersin.

PC sürümünde oyuncu sayısının %10'u kadar bot var ve bu botların amacı yeni başlayan arkadaşların da kill alabilip oyundan anlam ve zevk alabilmesini sağlamak. Oyunun savunucusu değilim ancak 1500 saat oynadığım bir oyunu detay bilmeden yorumlayıp kötüler gibi göstermek mantıklı gelmiyor.

Bence doğru elo sistemi ile botlara gerek kalmaz. Herkes kendi seviyesinde oyuncular eşleşebilirse sorun kalmaz. Benim düşüncem oyuncu sayısının eskisi kadar fazla olmadığı için doğru eşleştirme sistemi yapamıyorlar ve bu yüzden bot atıyorlar oyuna.

Alınır Mobile, PC ve Lite üçünü toplam kaç saat oynadığımı bilmiyorum ama aldığım zevk hala inanılmaz. Şöyle diyeyim bence oyunu bırakanlar genelde oyunu oynamayı beceremeyenler. Düşünsene 20 dakika çok sağlam loot buluyorsun ve tak diye ölüyorsun sonrasında oyunu kapatıp küfürleri basıyorsun. Bu adamlar genelde CS:GO sürekli ölüp dirilme şansı veren oyunları seviyor. Ben ise tam tersi en fazla 1 oyun sonrası CS beni bayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı