Çözüldü Steam PUBG'yi accounts.pubg.com'a Bağlamalı mıyız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Merhaba, hem PC PUBG LITE, hemde Steam'den PUBG sahibiyim. Bugün öylesine denk geldim internetten accounts.pubg.com girdim ve orada Lite hesabım bağlıydı, ama Steam boş duruyordu. Steam'de PUBG var hatta bir çok maç oynadım, ama hiç Steam hesabımı accounts.pubg.com'a bağlamamıştım şimdi gördüm, Steam hesabını accounts.pubg.com'a bağlamaya gerek var mı?

Çözüm
Merhaba, hem PC PUBG LITE, hemde Steam'den PUBG sahibiyim. Bugün öylesine denk geldim internetten accounts.pubg.com girdim ve orada Lite hesabım bağlıydı, ama Steam boş duruyordu. Steam'de PUBG var hatta bir çok maç oynadım, ama hiç Steam hesabımı accounts.pubg.com'a bağlamamıştım şimdi gördüm, Steam hesabını accounts.pubg.com'a bağlamaya gerek var mı?
Lite hesabın var zaten gerek yok steam den de bağlanmana bu şekilde devam edebilirsin, o hesap oluşturmayıp yeni hesap oluşturacaklar için kolaylık sağlıyor.
Lite hesabın var zaten gerek yok steam den de bağlanmana bu şekilde devam edebilirsin, o hesap oluşturmayıp yeni hesap oluşturacaklar için kolaylık sağlıyor.

Çözüm
Hocam son bir şey daha soracağım peki Steam PUBG'yi accounts.pubg.com'a bağlamazsam oyunda herhangi bir kısıtlama veya bir eksikliğim olur mu? Mesela şunu yapmak için accounts.pubg.com'a Steam hesabınızı bağlamanız gerekir diye bir uyarı alır mıyım? Veya oyun için silah kozmetiği ve benzeri şeyler alırken.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı