PUBG'yi rezalet derecede kötü oynamak

blademasterkayle

Hectopat
Daha fazla  
İlk saatlerden sonradan geçer elim ısınır falan diyordum. Yok arkadaş 70 saatim oldu hala Bootcamp'e atlayıp bir tane adam vuramıyorum. Ben de mi sorun var? Yani tamam hala yeterli düzeyde oynamadım ama daha önce hiçbir oyuna bu kadar kötü başladığımı görmemiştim, abartmıyorum bir tane bile vuramıyorum. Kulaklığın çok iyi olması mı gerek?
Kulaklığım: MSI Immerse GH10 Gaming Kulakiçi Kulaklık | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki kullandığın silahlar belki eklentilerde sorun belki de bilgisayarında. İnanır mısın GT1030 oynarken eh işte şöyle böyle oynardım, GTX 1050 aldım daha iyi oynamaya başladım, şuan RX 570 var resmen çağ atladım yayıncı gibi aim kitliyorum resmen. Ancak 70 saat çok değil bence hocam. Bu arada monitör büyüklüğüde önemli bence.

Belki kullandığın silahlar belki eklentilerde sorun belki de bilgisayarında. İnanır mısın GT1030 oynarken eh işte şöyle böyle oynardım, GTX 1050 aldım daha iyi oynamaya başladım, şuan RX 570 var resmen çağ atladım yayıncı gibi aim kitliyorum resmen. Ancak 70 saat çok değil bence hocam. Bu arada monitör büyüklüğüde önemli bence.
Monitörüm küçük 19inç ama onunla alakası olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartımda RX 570.

Sen 70 oraya atlayanlar 700 belki 1700 saat oynayanlar, çok yadırgamamak lazım. 😄 Bol bol Bootcamp, school vs. gibi yerlere atlamaya devam et, illa ki mekaniklerine alışıp oynamaya başlarsın.

Evet kulaklığının iyi olması lazım 15, 20 kişi atlıyor sonuçta. Kimin nerede olduğunu anında anlayıp yok etmen lazım ki seri şekilde bir diğerine geçebilesin.

GTX 1050 ile 72 saat pubg oynadım, ve sadece bir tane oyun kazanabildim onu da saklana saklana 2 kill ile, yaşadığınız şeylerin aynını ben de yaşıyordum. Sonra PUBG Lite çıktı dediler indirdim bi baktım oyun akıyor, tam bilgisayarımın dişine göre bir oyun. İnanın bende ne cevherler varmış da ben bilmiyormuşum. Şimdi "PUBG Lite'da bot yok mu?" diyeceksiniz evet var ama 102 saat oynadığım oyunda aldığım 24 winin 24'ü de son adamına kadar bottu diyemezsiniz bana, zaten son 20'den sonra bot falan kalmıyor.
PUBG oynamak için gerçekten iyi bir kasaya sahip olmanız gerekli, yoksa çabalarınız hep boş. Bunu da tecrübe etmeden anlayamazsınız, bu yüzden sisteminiz benimki gibi low bir sistemse PUBG Lite'ı deneyin derim.
Yok ben zaten çok iyi bir sisteme sahibim diyorsanız, o zaman reflekslerinizi geliştirmeye bakacaksınız, bu 100 saatte olur 200 saatte olur bilemem ama sabırla her hatanızdan ders çıkarmaya çalışarak bir sonraki seferde aynını yapmamaya çalışmanız gerek. Chocotaco gibi yayıncıları izleyerek onları taklit etmeye çalışın, stratejiler geliştirin ve en önemlisi de kararlı oynayın, aklınıza bir şeyi yapmak geldiyse ya onu yapın ya da yapmayın ama kesinlikle ortada kararsız tavuk gibi dolanmayın, avlarlar.
Velhasıl çok da önemsememek gerek çünkü sonuçta bir oyun, kendinizi zorlamaya gerek yok en iyi tavsiyem oynamamanız çünkü siz PUBG'yi öğrenene kadar harcayacağınız vakitte nice zevkli oyunları oynayarak zaman geçirebilirsiniz, bunu düşünün kendinizi zorlamayın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı