Steam Rainbow Six Siege Açılmaması

TeaMMasteR119

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. Salı günü Steam'den Rainbow Six Siege aldım ve dün indi zor bela. Dünden beridir oyuna hiç giremedim. Starter Edition aldım Steam'den ancak oyunu açarken hiç Uplay hesabı açmadı. Şu anda oyna tuşuna bastığımda 5 sn civarı oyunda gözüküyorum daha sonra normale dönüyor. Görev yöneticisinden de baktım hiçbir şey açılmıyor. Dosyaları doğruladım bir şey bulamadı. CD key de gözükmüyor Steam'de. Bir çözümü var mıdır? Geri iade etmek istemiyorum.

Uplay yükle, Uplay'e kayıt ol, locate game tuşu ile oyunun kurulu olduğu yeri seç, Steam'in sana vermiş olduğu oyun kodunu gir isteyecek olursa, ardından oyunu arkada Steam açık vaziyette iken Uplay içerisinden aç, sorun düzelecektir.

bana kod vermedi steam

Uplay yükle, uplay'e kayıt ol locate game tuşu ile oyunun kurulu olduğu yeri seç, steam'ın sana vermiş olduğu oyun kodunu gir isteyecek olursa, ardından oyunu arkada steam açık vaziyette iken Uplay içerisinden aç, sorun düzelecektir.

kod gelmedi steamdan nerden geliyor kod

Kodu nereden aktifleştireceğim?
Uplay isimli uygulamayı yükle, üye ol veya Steam üzerinden ilk açışında üye olmanı istedi ise o üyelikle giriş yap, hesabında görünür, yeni üyelik açarsan sağ üstten gamepad tuşuna basarak kodu oraya yazabilirsin. Yerinde olsam 40 TL starter edition yerine 56 TL tam sürüm alırdım kinguin üzerinden. Tercih senin veya iade edip indirim kuponları ile 9 Euro gibi bir fiyata 30 TL'ye geri alabilirsin oyunu Uplay üzerinden. Böylece 10 TL cebine kalır.

Uplay isimli uygulamayı yükle, üye ol veya Steam üzerinden ilk açışında üye olmanı istedi ise o üyelikle giriş yap, hesabında görünür, yeni üyelik açarsan sağ üstten gamepad tuşuna basarak kodu oraya yazabilirsin. Yerinde olsam 40 TL starter edition yerine 56 TL tam sürüm alırdım kinguin üzerinden. Tercih senin veya iade edip indirim kuponları ile 9 Euro gibi bir fiyata 30 TL'ye geri alabilirsin oyunu Uplay üzerinden. Böylece 10 TL cebine kalır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı