Steam random Key en ucuz nereden alınır?

pc & laptop

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, Steam random Key'leri en ucuz hangi yabancı siteden alabilirim? Yabancı diyorum çünkü TR sitelerinde genellikle yabancı sitelerden alınıp satılıyor. Benim en ucuz yerden almam lazım. Birkaç tane biliyorum ama daha ucuza vardır belki diye sizlere sorayım dedim. Almak istediğim Key'ler: Ultra Elite Key, Platinum Key, diamond Key.

Ben bu Key'lere inanmıyorum, çoğunlukla ücretsiz dağıtılan belli başlı oyunların Key'lerini random diye satıyorlar ve hep aynı oyun çıkıyor. Tabi bu dediğim hemen her Key satıcısında olmaz. Tabi ki de rastgele oyun verenler de vardır ama yine de tavsiyem böyle şansınızı denemek yerine varsa paranız direkt istediğiniz bir oyunu alın.

Ayrıca indiegamebundles gibi sitelerde ücretsize düşen oyunları takip edip de alabilirsiniz Key almaktan daha mantıklı.

Kendin indirimde al daha iyi içinden çıkan oyunların hepsi çöp.
Ben bu Key'lere inanmıyorum, çoğunlukla ücretsiz dağıtılan belli başlı oyunların Key'lerini random diye satıyorlar ve hep aynı oyun çıkıyor. Tabi bu dediğim hemen her Key satıcısında olmaz. Tabi ki de rastgele oyun verenler de vardır ama yine de tavsiyem böyle şansınızı denemek yerine varsa paranız direkt istediğiniz bir oyunu alın.
Hocam bir tane sitede key satışına başladım ondan sordum.Ben de biliyorum.Bu verilen keyler aslında bir tane oyunun keyi, farklı farklı oyunları veriyorlar.Key satılacağını çok da düşünmüyorum da başladım öyle.

Hocam bir tane sitede Key satışına başladım ondan sordum. Ben de biliyorum. Bu verilen Key'ler aslında bir tane oyunun Key'i, farklı farklı oyunları veriyorlar. Key satılacağını çok da düşünmüyorum da başladım öyle.

O zaman Plati.ru sitesine bakın 10-20 Cent'e falan bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı