Steam RDR2 Türkçe yama online'de sorun çıkarır mı?

Berat Zorbey

Hectopat
Yer
Ankara Altındağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam Steam indirimleri geliyor 24 Haziran'da Red Dead Redemption 2 almayı düşünüyorum ingilizcem orta derecede ancak anlamayabilirim bu yüzden Türkçe yama kurmaya karar verdim bildiğiniz bir yama var mıdır bir de Online'dan ban falan sıkıntı olur mu açıklarsanız sevinirim.

Kendim de bu yamayı kullanıyorum. Bitirdim oyunu. Dosyalar içerisinde yamayı durdurma var. Online girmeden onu açabilirsiniz fakat garanti olmaz tabii ki. Size tavsiyem oyunun hikaye modunu bitirdikten sonra yamayı silip online oynamanız.

Kendim de bu yamayı kullanıyorum. Bitirdim oyunu. Dosyalar içerisinde yamayı durdurma var. Online girmeden onu açabilirsiniz fakat garanti olmaz tabii ki. Size tavsiyem oyunun hikaye modunu bitirdikten sonra yamayı silip Online oynamanız.

Videosu var ise atabilir misiniz size zahmet yama kurma videosu

Videosu var ise atabilir misiniz size zahmet? Yama kurma videosu.
Hocam kurması çok kolay şuan pek müsait değilim birazdan yardımcı olacağım kurmanıza.
Hocam kurması çok kolay şuan pek müsait değilim birazdan yardımcı olacağım kurmanıza.
Hocam geldim. İndirdiğiniz .rar dosyasının içinde bir klasör olacak. O klasörün içindeki dosyaları, oyunun dosyalarının içine atacaksınız direkt. Oyunun dosyaları, Bu bilgisayar>Belgeler>Rockstar Games>Red dead Redemption 2. Burada bulunuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı