Steam remote play kapama

FT32566

Hectopat
Kek günü
Ortak bir hesap satın aldım fakat ilk açılş için Online girmem gerekiyor Online'ken bazen bazı kisiler bu remote play ile bilgisayarıma bağlanıyor bu yolla baska bir PC'ye dosya atılabilir mi ve nasıl kapatırım bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Remote play ile sadece sizinle oynayabilir diye biliyorum.
Ayarlara girin. Remote play sekmesine gelin. Otomatik bağlamayı ve remote Play'i kapatın.

Remote play ile sadece sizinle oynayabilir diye biliyorum.
Ayarlara girin. Remote play sekmesine gelin. Otomatik bağlamayı ve remote Play'i kapatın.

Hesaba girdiğimde aile paylaşımı aktif ve remote play çıkmıyor adam dün oyuna girmeden bilgisayara bağlandı PC kapatp açnca hesaptan oto çıktı cok sukur.

Ortak hesaplarda çoğunlukla aile paylaşımı olduğundan kapatamazsınız. Steam'i çevrimdışı modda başlatın. Steam arayüzünde en sol üstte steam yazısına tıklayıp çevrimdışına geçin sonra oyunu başlatın.

Ortak hesaplarda çoğunlukla aile paylaşımı olduğundan kapatamazsınız. Steam'i çevrimdışı modda başlatın. Steam arayüzünde en sol üstte Steam yazısına tıklayıp çevrimdışına geçin sonra oyunu başlatın.

Maalesef oyun ilk başlangıç içim cevrimici mod istiyor sonra cevrim dışı oynanıyor Dying Light 2 aldydm ama simdide bir seyler ters gittj falan diyor.

Geri
Yukarı