Çözüldü Steam +rep nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Pozitif bir anlam içerir. Örneğin:

Ticari anlamı: Referansım, gayet güvenilir biri takas veya satış yapacaksanız içiniz rahat olsun.

Oyun anlamı: Yetenekli oyuncu, takımınıza rahatlıkla alabilirsiniz.

Başka anlamları da olabilir, sevdiğiniz birine de yazabilirsiniz. Tek bir kalıba sığdıramayız.
Haklısınız hocam. Ben üstteki arkadaşa sinirlenip size patladım.

Dostum sinirlenecek bir şey yok. Ortada yanlış bilgi veren var ise sensin. CS:GO'da güven faktörünü iyileştiriyor yazmışsın yukarıya. Neden Steam yorumlarını sadece CS:GO ile bağdaştırdın ki? Bir sürü oyun var. Yazdığın saçma. Bir de bir Steam hesabının bot olup olmadığını anlamanın belirli bir yolu yok, normal hesaplardan atılan yorumlar ile ayırt edemezsin. O zaman basayım 10.000 bot yorum Steam hesabıma. CS:GO'da güven faktörüm arşa mı çıkacak?

Dostum sinirlenecek bir şey yok. Ortada yanlış bilgi veren var ise sensin. CS:GO'da güven faktörünü iyileştiriyor yazmışsın yukarıya. Neden Steam yorumlarını sadece CS:GO ile bağdaştırdın ki? Bir sürü oyun var. Yazdığın saçma. Bir de bir Steam hesabının bot olup olmadığını anlamanın belirli bir yolu yok, normal hesaplardan atılan yorumlar ile ayırt edemezsin. O zaman basayım 10.000 bot yorum Steam hesabıma. CS:GO'da güven faktörüm arşa mı çıkacak?
"Hiçbir işe yaramıyor."
CS:GO oyununda güven faktörünü iyileştiriyor "diye biliyorum."
Bot basın güven faktörünüz uçsun demiyorum ki ben. Steam profil yorumları CS:GO oyununda güven faktörünü iyileştiriyor diye biliyorum diyorum. Ya okumadınız ya da saçmalamaya başladınız. Daha fazla uzatacaksanız sessiz kalmam ama gereği olduğunu sanmıyorum.

Bot basın güven faktörününüz uçsun demiyorum ki ben. Steam profil yorumları CS:GO oyununda güven faktörünü iyileştiriyor diye biliyorum diyorum. Ya okumadınız ya da saçmalamaya başladınız. Daha fazla uzatacaksanız sessiz kalmam ama gereği olduğunu sanmıyorum.

Diyorum ki, Steam'deki profiline yazılan yorumları CS:GO ile bağdaştırmanın bir anlamı yok. 2000 tane doğal yorumu olan arkadaşım CS:GO oynarken 2 aydır yakınıyor karşı takıma her maç hile geliyor diye. Ayrıca bu resimdeki bilgi resmi Steam makalesinden alınmadığı için hiçbir geçerliliği yok. Bunları yazan her kim ise sağlam uydurmuş, herkesin inanmak isteyeceği tarzdan şeyler söylemiş ama bu tahminden öteye geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı