Steam Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Yagiz_K

Hectopat
Daha fazla  
Rocket League'e basıyorum, biraz bekliyor altta simgesi çıkıyor. Sonra simge kayboluyor, girmiyor. Çözümü bir türlü bulamadım. Hata raporum var ancak atamıyorum hata alıyorum buradan. Lütfen yardım edin.

Oyunu bu konumdan çalıştırmayı deneyin.
Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\rocketleague\Binaries\Win64\RocketLeague.exe

Olmazsa ekran kartınızın sürücüsünü DDU ile kaldırın ve verdiğim linkten güncelleyin.

İlk yolu denedim olmadı. DDU ile kaldırdım yeniden başlattım, şimdi ekran kartı driverini kuracağım da. Catalyst Software Suite veya Radeon Software Crimson Edition Beta'dan ben Catalyst'ı kuruyordum genellıkle, herhangi birini indirsem diğeriyle bir fark olur mu sizce?

Yeni bir rapor paylaşır mısınız? Başka bir sorun olmalı o zaman. Hem kullanıcı adınızı değiştirdiğinizi söylemiştiniz, işlemiş mi bakalım.

Sistemdeki kullanıcı adınız hala "Yağız" olarak duruyor. Hatta şu an sorunun kullanıcı adınızdan kaynaklandığına emin oldum, çünkü kullanıcı adınızın geçtiği dizinlerdeki dosyalar okunamıyor.

2021-01-25 15_47_22-Process Monitor - C__Users_Bora_AppData_Local_Temp_Rar$DIa30192.9593_Logfi...png

Adınızı şu şekilde değiştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemdeki kullanıcı adınız hala "Yağız" olarak duruyor. Hatta şu an sorunun kullanıcı adınızdan kaynaklandığına emin oldum, çünkü kullanıcı adınızın geçtiği dizinlerdeki dosyalar okunamıyor.

Eki Görüntüle 852070

Adınızı şu şekilde değiştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adımı vıdeodan bakarak aynı sekılde yaptım (deneme olarak degıstırdım ) fakat Rocket League'nın guvenlık kısmından baktıgımda gorseldekı gıbı gorunuyor. Bunu nasıl duzeltebılırım?
Sizi de çok yordum ama kusura bakmayın

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-25_160116.png
    resim_2021-01-25_160116.png
    206,5 KB · Görüntüleme: 25
Oyun açılmıyor mu şu an? Açılmıyorsa bir de şöyle deneyin bakalım. Onun dışında kullanıcı adını değiştirmenin tek yolu temiz kurulum sanırım. Bu işlemler birkaç kişide işe yaramıştı ama sizde yaramadı niyeyse.

Oyun açılmıyor mu şu an? Açılmıyorsa bir de şöyle deneyin bakalım. Onun dışında kullanıcı adını değiştirmenin tek yolu temiz kurulum sanırım. Bu işlemler birkaç kişide işe yaramıştı ama sizde yaramadı niyeyse.

PC'yi yeniden başlattım sorun aynı acılmıyor oyun son çare yeniden format atıp adımı düzgün yapmak galıba.

Yeni konular

Geri
Yukarı