Steam Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dadaşekrem

Femtopat
Daha fazla  
Process Monitor ile log dosyasını aldım ve aşağıda link ile paylaştım. Sorunum: Steam üzerinde Rocket League bağlanamıyorum acılıyor ama ekrana gelmiyor. Görev çubugunda oyun gözükuyor fakat açılmıyor. 5-6 kez dosyalarını sildim yükledim, yine de olmadı.

Process Monitor ile log dosyasını aldım ve aşağıda link ile paylaştım. Sorunum: Steam üzerinde Rocket League bağlanamıyorum acılıyor ama ekrana gelmiyor. Görev çubugunda oyun gözükuyor fakat açılmıyor. 5-6 kez dosyalarını sildim yükledim, yine de olmadı.

Rocket League Steam desteğini tamamen kaldırmış olabilir belki. Tam olarak bilmiyorum ama daha önceden oyunu almayanlar Steam üzerinden değil Epic Games üzerinden erişebiliyorlar.

Rocket League artık mağazada yok olarak gözüküyor, bende var ama neden bilmiyorum gayet düzgün çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 1611870275872.png
    1611870275872.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 26
Rocket League Steam desteğini tamamen kaldırmış olabilir belki. Tam olarak bilmiyorum ama daha önceden oyunu almayanlar Steam üzerinden değil Epic Games üzerinden erişebiliyorlar.
Steam desteğini kaldırmadı mağaza satışını kaldırdı arkadaşlarım giriyor bunlar çözüm değil ben çözüm bekliyorum lütfen yardımcı olun.

Steam desteğini kaldırmadı mağaza satışını kaldırdı arkadaşlarım giriyor bunlar çözüm değil ben çözüm bekliyorum.

Tam bir çözüm bilmiyorum ne yazık ki. Dosyaları sildiğini belirtmişsin. Eğer oyunu silip tekrar yüklemediysen deneyebilirsin. Umarım kısa sürede sorunu çözebilirsin.
Bağlantılarını bıraktığım konularda sanırsam benzeri bir sorun çözüm bulmuş. İsterseniz bir göz atın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı