Steam Rust haksız EAC ban

LGSyecalisma

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, biri benim stema hesabımı çalmıştı Rust'ı banlatmış. Destek ile iletişime geçtim yardım etmiyorlar. Ne yapabilirim?

Hesap güvenliginden kullanici olarak siz sorumlusunuz.

Calinma meselesine gelecek olursak;

EAC bans apply to the account even if it was hijacked at the time​

The EAC ban cannot be removed regardless of who was using your account at the time it was banned. While we understand this can be frustrating we must have a zero tolerance policy for cheating to foster a fair game that players will enjoy. In order for a zero tolerance policy to be effective we must hold users responsible for the security of their account. When using Steam, please see the Account Security Recommendations FAQ to secure your account from attackers.

Kisacasi yasaklama esnasinda hesabi kimin kullandiginin bir önemi yok ve yasaklama kaldirilamaz diyorlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, biri benim stema hesabımı çalmıştı Rust'ı banlatmış. Destek ile iletişime geçtim yardım etmiyorlar. Ne yapabilirim?
Steam hesabınızın hacklendiğine dair ve rust'ı sizin banlatmadığınızı kanıtlayacak kanıtlarınız var ise açabilirler belki yoksa zor...

Yahu arkadaşlar macrodur ıvırdır zıvırdır deniyorsunuz, banlanıyorsunuz sonra haksız ban. Binlerce insan oynuyor hesapları kapanmıyor da sizde neden haksız oluyor mübarek? Lütfen yani ben de oynuyorum Rust'ı. Ban yeme korkusuna mouse yazılımını bile kurmuyorum. Ve hesabım kapatılmıyor. Lütfen yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Yahu arkadaşlar macrodur ıvırdır zıvırdır deniyorsunuz, banlanıyorsunuz sonra haksız ban. Binlerce insan oynuyor hesapları kapanmıyor da sizde neden haksız oluyor mübarek? Lütfen yani ben de oynuyorum Rust'ı. Ban yeme korkusuna mouse yazılımını bile kurmuyorum. Ve hesabım kapatılmıyor. Lütfen yani.
Heaap çalındı hesabı geri aldım ama ban vardı

Yeni konular

Geri
Yukarı