Steam haksız ban sistemi

Daha fazla  
Bu gune kadar cogu oyunu orijinal aldim ama almadan oncede hep korsanini indirdim. Steam kadar sacma bir sistem beni deli etti. Oyun aldim acilmadi. Support attim cevap yok. CS:GO'da iki gunde 7 gun ban yiyorum. Sacma nedenlerle. Bir sey satiyorum %15 Steam kesiyor. Ya ben korsan oyun kullandigimda hic sorunum yoktu. Adamlara soruyordum aninda cevap veriyolardi. Steam'in bu sacma kurallarinda krize girdim. Simdi steam hesabimi bosaltiyorum. Bir daha steam kullanmayacam. Birde paranla rezil oluyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO daki yasaklamalar bence çok doğru. Hakederek alıyorsunuz. Takım arkadaşınıza sıkarsanız, oyunu terk ederseniz alıyorsunuz.

Supporta sen gidipde bu Türkçeyle mesaj atıyorsan sana cevap vermemeleri normal diye düşünüyorum. Ayrıca kimse haksız yere ban yemez valve in oyunlarında. Sen git başkalarının oyunlarını mahvet sonra neden ban yedim haksız yere ban atıyorlar yok öyle bi dünya :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı