Steam sanal karta iade yapar mı?

Oyun Clash

Hectopat
Makaleler
2
Herkese merhaba. Dün Steam'den Halo: The Master Chief Collection aldım. Aşırı düşük FPS alınca iade talep ettim. Oyun iade edildi ve aklımda şu soru var. Steam sanal karta iade yapar mı?

Daha geçen gün 70 liralık bir oyunu aldığımda iade yapmak istemiştim kartıma fakat sadece bakiyeme iade yapacaktı. Ama önceden karta iade yapılıyordu :D benim şansım bozuk herhalde :)

Gözünüzden kaçmış olmasın? Çünkü yanlış hatırlamıyorsam iade ekranında karta iade kısmı pek fark edilir şekilde değildi. Bu yüzden görmeyip cüzdana iade alanlar oluyordu.

Ayrıca Steam de karta iadenin yapılabildiğini belirtiyor ki dediğim gibi ben de sanal kartla yaptığım alışverişin iadesini sanal kartın bağlı olduğu karta aldım. Steam sayfası:

Steam İadeleri (3.paragraf)

Türkiye'de cüzdan dışındaki iadeler Visa (boacompra olmayacak) , Mastercard (boacompra olmayacak) ve American Express için destekleniyor. Steam sayfası:

İlgili Steam sayfası

Gözünüzden kaçmış olmasın? Çünkü yanlış hatırlamıyorsam iade ekranında karta iade kısmı pek fark edilir şekilde değildi. Bu yüzden görmeyip cüzdana iade alanlar oluyordu.

Ayrıca Steam'de karta iadenin yapılabildiğini belirtiyor ki dediğim gibi ben de sanal kartla yaptığım alışverişin iadesini sanal kartın bağlı olduğu karta aldım. Steam sayfası:

Steam İadeleri (3.paragraf )

Türkiye'de cüzdan dışındaki iadeler Visa (BoaCompra olmayacak), Mastercard (BoaCompra olmayacak) ve American Express için destekleniyor. Steam sayfası:

İlgili Steam sayfası

Yok hayır hatta hem tarayıcıdan hem de Steam uygulamasından denedim olmadı şu an belirtilen hatayı hatırlayamıyorum ama kartıma çekememiştim :D ama çok da sorun değil şu an yine oyunu aktif olarak oynuyorum :D.Not maaş kartı idi sanal kart falan inilal değil.

Geri
Yukarı