Satıldı Steam Satılık oyun keyleri

Tabii ki.
İlk olarak https://www.kinguin.net/ sitesine girsinler. Sizin yazdığınız oyunlarına yarısına yakını orada var. Mesela mortal 11 80 90 TL injuste 60 TL ya da the quaryy 130 TL gibi gibi. Diğer key sitelerinde de ucuz.
Muhakkak sizdende alan olur ama inanın daha uyguna olanları dar var. Alıcılara bir güvence sağlıyorsanız arkadaşınız :) fiyatları düşürmesi lazım.

Hocam paylaşım için teşekkürler almak isteyen olursa faydalansın. Fakat benim listemde Mortal Kombat 11 ya da Injustice yok nasıl bir kıyaslama bu anlamadım.

Fiyatlar pahalı ve arada bir kişinin olması güven vermedi.
1.png

Dün alışveriş yaptığım arkadaşla sohbetten bir kesit atıyorum.

Horizon Zero Dawn Complete Edition ve God of War alındı çok teşekkürler.

Ama fiyatlar pahalı. Açıkçası Kinguin'den daha uyguna geliyor. Müşteri çekmek istiyor iseniz fiyatları düşürün biraz.

Pahalı demişsin sizin verdeyiniz sitede god war oyunu ₺936.38 ama bu arkadaştan 300 TL aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese, bir arkadaşımda bazı oyunlara ait Steam keyleri mevcut isteyen olursa Discord adresimi bırakıyorum oradan sorabilirsiniz. Stok durumlarına göre bilgilendirme yaparım.

Discord: JESS9798.

Düzenleme: Fiyatlar eklendi.

God of War 300 TL.
Horizon Zero Dawn Complete Edition 300 TL.
Hogwarts Legacy 600 TL.
Hogwarts Legacy Deluxe Edition 700 TL.
Mortal Kombat 1 750 TL.
Mortal Kombat 1 premium Edition 950 TL.
Starfield 600 TL.
Starfield premium Edition 750 TL.
The Last of Us Part 1 dijital Deluxe 600 TL.
Ratchet & Clank: Rift apart 650 TL.
The Quarry 300TL.
Resident Evil 3 550 TL.
Resident Evil 4 600 TL.
Resident Evil 4 Deluxe Edition 700 TL.
Resident Evil Village 600 TL.
Resident Evil Village - winters' expansion DLC 150 TL.
Resident Evil Village - Gold Edition 700 TL.
Cities: Skylines II 550 TL.
Cities: Skylines II: Ultimate Edition 750 TL.
Sifu 200 TL.
Days Gone 425 TL.
Terraria 80 TL.
Project Zomboid 125 TL.

Last of Us part 1 için normal versiyon satılık mı satılıksa fiyatta ne kadar düşüş olur?

İnsanlar nasıl güvenip başkasından bu tarz şeyler alıyor anlamıyorum. Çalıntı kart ile falan alınmış olsa bu keyler, steam hesabına elveda dersin.

Yazıklarınız hiç güven vermiyor, özellikle keyler henüz elinizde bile değilken aracı ile o satın aldıktan sonra sizin gönderim yapmanız. Açıkçası sizi tercih etmeleri için hiç uğraş göstermemişsiniz.

Geri
Yukarı