Satıldı Steam Satılık oyun keyleri

Arkadaşınızın Sosyal hesabı olmamasından dolayı -olsa da süre ve mesaj sınırına takılacağından ötürü- konuyu siz mi açtınız?

İnsanlar nasıl güvenip başkasından bu tarz şeyler alıyor anlamıyorum. Çalıntı kart ile falan alınmış olsa bu keyler, steam hesabına elveda dersin.
Bunu bir tek siz düşünebiliyorsunuz.Diğer insanlar düşünemiyor mu hocam? Kendim de aynı keylerden kullanıyorum.Forumda verdiğim kişiler şuan sorun yaşamış mı ona bakarım ben yaşamadım onlar da yaşamadı.

Yazıklarınız hiç güven vermiyor, özellikle keyler henüz elinizde bile değilken aracı ile o satın aldıktan sonra sizin gönderim yapmanız. Açıkçası sizi tercih etmeleri için hiç uğraş göstermemişsiniz.
İsteyen tercih eder hocam neden uğraş göstereyim.İnsanlar istediği gibi alışveriş yapabilirler.

Bunu bir tek siz düşünebiliyorsunuz. Diğer insanlar düşünemiyor mu hocam? Kendim de aynı keylerden kullanıyorum. Forumda verdiğim kişiler şu an sorun yaşamış mı ona bakarım ben yaşamadım onlar da yaşamadı.

İsteyen tercih eder hocam neden uğraş göstereyim. İnsanlar istediği gibi alışveriş yapabilirler.

Bu ihtimali düşünmeyen varsa diye yazdım zaten. Olayı kişiselleştirmene gerek yok. Sadece bu keylerin nereden geldiği belli değil. Şahsen bedava verseler eklemem hesabıma. 3 gün sonra çalıntı kart sebebiyle hesap kapatılır falan üzülürüm.

Geri
Yukarı