Steam satın alımı üzerinden 2 gün geçmiş oyun iade edilebilir mi?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selam, ürünü 4 Ağustos tarihinde satın aldım ve 14 dakikaya yakın bir süre oynadım, beğenmedim. İade talebi gönderdim ama 48 saat ve 14 gün kuralı varmış sanırım tam olarak anlamadım, iade kabul edilir mi? Bir de Steam cüzdanına iade olacaktı onu değiştirebiliyor muyuz?

İade nedeni oyun ekran görüntülerindeki gibi olmaması olarak işaretlemiştim.

Selam, ürünü 4 Ağustos tarihinde satın aldım ve 14 dakikaya yakın bir süre oynadım, beğenmedim. İade talebi gönderdim ama 48 saat ve 14 gün kuralı varmış sanırım tam olarak anlamadım, iade kabul edilir mi? Bir de Steam cüzdanına iade olacaktı onu değiştirebiliyor muyuz?

İade kabul edilir.

2 saat oynama süresi ya da 14 gün satın alma süresi geçerse iade edilmeyebilir. 48 saati nereden gördün, duydun ona anlam veremedim. Bir de bu şartları sağlamasa bile mesela 3 saat oynasan bile ya da 15 gün geçse bile iade edilme ihtimali var. Çünkü bazı oyunlar ciddi kötü oluyor. V.b. şartları kullanıcı lehine esnetebiliyorlar. Ama eğer 2 saat oynamadıysan ve 14 gün de geçmemişse aldığın zamandan kesin iade ediliyor.

Oyun iadesi için 2 hafta ve 2 saat sınırı var. Bazen 2 saati geçsede iade kabul oluyor. İadeniz kabul olur. Eğer oyunu steam cüzdanından aldıysanız sadece cüzdana iade edebilirsiniz.

İade edilir. Steam cüzdanına yatıyor diye biliyorum. İade kabul olduktan 24 saat sonra kullanılabilir olur para.

Geri
Yukarı