Steam Save Dosyası Yedekleme

Arda Şimşek

Kilopat
Daha fazla  
Normalde bu dosyada oyunların save dosyaları olması gerek ama benim oyunlarımın hiçbirinin üstüne gelince bu sayılar çıkmıyor ve bilgisayarıma format atacağım için save dosyalarını bulmam gerek ne yapayım bilgisi olan var mı ?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını yedekleyince oyun save de yedekleniyor diye biliyorum. Ama deneme fırsatım olmadı. Birde oyunları kopyala yapıştır yaparak yedeklememeni tavsiye ederim. Windows 10 yaptım bilgisayarı ve tüm steam oyunları kopyala-yapıştır olarak yedekliydi. Hiçbir türlü atamadım steam'e, yeniden indirmek zorunda kaldım.

Save dosyalarını bulmana gerek yok. Sadece Belgelerim klasörünü ve oyunlarını yedeklemen yeterli. Diğer kayıt dosyaları Steam Cloud'dan otomatik iner.

Şimdi oyun dosyalarını yedekleye tıklarsam Steam' den oyunu harici diskten tekrar kurduğumda veya DVD den otomatik save dosyalarıda kaydolur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı