Steam sepeti nasıl?

jevil

Femtopat
Daha fazla  
Zam geliceğinden ve dolar kuru güncelleniceğinden dolayı bütçemi biraz zorladım ve hoşuma giden oyunları sepete ekledim şart değil ama az da olsa sepetin fiyatını düşürsem kötü olmaz. Çünkü kulaklık almayı da düşünüyorum 18 light bundleda kararsız kaldım. Metroidvania çok sevmviyorum ama oyun hoşuma gitti çıkarsam mı kalsa mı bilemedim. Önerdiğiniz oyunlar var mı ve sepetteki diğer oyunlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Dosya Ekleri

• tpsteamsepet.png
    tpsteamsepet.png
    205,8 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleyen: Moderatör:
Zam geliceğinden ve dolar kuru güncelleniceğinden dolayı bütçemi biraz zorladım ve hoşuma giden oyunları sepete ekledim şart değil ama az da olsa sepetin fiyatını düşürsem kötü olmaz. Çünkü kulaklık almayı da düşünüyorum 18 light bundleda kararsız kaldım. Metroidvania çok sevmviyorum ama oyun hoşuma gitti çıkarsam mı kalsa mı bilemedim. Önerdiğiniz oyunlar var mı ve sepetteki diğer oyunlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Just cause 3 XXL edition al bence normal just cause 3 yerine

Aldın mı bilmiyorum da Uncharted ETail'de 250 TL (tükenmişde olabilir.)
Onun dışında sepet iyi ve şunları seversende ekleyebilirsin:
Undertale.
Black Mesa.
Terraira.
Drift86.
Dying Light.
Goat Simulator.
Vampire survivors.
How to survive 1 ve 2
Pumpkin jack.

DMC, Uncharted ve MGSV güzel olmuş diğer oyunları bilmediğimden yorum yapmayayım kararsız kaldığınız oyunlar varsa almamanız daha iyi olur.

Undertale.
Black Mesa.
Terraira.
Drift86.
Dying Light.
Goat Simulator.
Vampire survivors.
How to survive 1 ve 2
Pumpkin jack.

(Black Mesa ve vampire survivors hariç hepsi 20 TL altı)

Just Cause 3 xxl Edition al bence normal Just Cause 3 yerine.

Evet daha mantıklı onu almak yeni fark ettim.

Undertale.
Black Mesa.
Terraira.
Drift86.
Dying Light.
Goat Simulator.
Vampire survivors.
How to survive 1 ve 2
Pumpkin jack.

ETail'e baktım tükenmiş maalesef ve Black Mesa Half-Life Remastered'ı gibi bir şey mi Half-Life yerine oynanır mı önerdiklerin için ise Undertale'ın tüm sonlarını yaptım Terraria için emin değilim oynayacak arkadaş yok tek başıma sıkabilir drift86 araba oyunlarıyla pek aram yok kaç aydır Game Pass'ım olmasına rağmen Forza bile oynamadım Dying Light'ı da bitirdim goat Simulator zamanında yeterince oynadım vampire survivors güzel oyun ama eskiden survivor.io diye bir mobil oyun çok oynardım vampire survivorsa çok benziyor o yüzden artık çok saracağını sanmıyorum.
How to survive 1 ve 2 bu tarz oyunlarla pek aram yok ve son olarak pumpkin jack'i de Epic'ten almıştım zaten önerilerin için teşekkürler.

Evet daha mantıklı onu almak yeni fark ettim.

ETail'e baktım tükenmiş maalesef ve Black Mesa Half-Life Remastered'ı gibi bir şey mi Half-Life yerine oynanır mı önerdiklerin için ise Undertale'ın tüm sonlarını yaptım Terraria için emin değilim oynayacak arkadaş yok tek başıma sıkabilir drift86 araba oyunlarıyla pek aram yok kaç aydır Game Pass'ım olmasına rağmen Forza bile oynamadım Dying Light'ı da bitirdim goat Simulator zamanında yeterince oynadım vampire survivors güzel oyun ama eskiden survivor. IO diye bir mobil oyun çok oynardım vampire survivorsa çok benziyor o yüzden artık çok saracağını sanmıyorum.
How to survive 1 ve 2 bu tarz oyunlarla pek aram yok ve son olarak pumpkin Jack'i de Epic'ten almıştım zaten önerilerin için teşekkürler.

Evet Half-Life remakesidir fanlar tarafından sonradan Valve'de destek vermiştir ve hangi tür oyunları oynuyorsunuz ona göre bir öneriler yapabilirim.

Batman Arkham bundle, Valve mega pack vs. bunlara göz attın mı? Sudan ucuz, alabilirsin.

Batman Arkham bundle var zaten Valve mega Pack'te ilgimi çeken tek Half-Life oyunları var Left 4 Dead oyunları da var zaten.

Evet Half-Life remakesidir fanlar tarafından sonradan Valve'de destek vermiştir ve hangi tür oyunları oynuyorsunuz ona göre bir öneriler yapabilirim.

PC alalı 3 yıl falan oluyor ondan önceki PC kötü ve bende küçük olduğum için çok oyun oynayamazdım genelde Roblox oynardım yeni PC alinca da okul falan çok vaktim olmadı olanıda LoL'e Valorant'ya falan harcadım daha yeni yeni düzgün oyun oynamaya başladım desem yalan olmaz şunları severek bitirdim.

Undertale.
Deltarune.
Katana Zero.
Metal Gear rising revengeance.
Mirror's Edge.
Shanks.
Deadpool.

Bunlar dışında oynadıklarımda oldu ama sıkılıp yarım bırakmıştım GoW, Days Gone gibi bir de prototype 2 oynadım ama oyunun yarısında fazla tekrar ettiği için sıkılmıştım galiba indie tarzı ve aksiyon, hack and slash oyunları seviyorum ama şu sıralar indie oyunlar hep Rogue like veya metroidvania olduğundan pek oynayasım gelmiyor şu anda da.
Marvel Spider-Man Remastered.
DMC 3
Oynuyorum gayet sardılar.

Batman Arkham bundle var zaten Valve mega Pack'te ilgimi çeken tek Half-Life oyunları var Left 4 Dead oyunları da var zaten.

PC alalı 3 yıl falan oluyor ondan önceki PC kötü ve bende küçük olduğum için çok oyun oynayamazdım genelde Roblox oynardım yeni PC alinca da okul falan çok vaktim olmadı olanıda LoL'e Valorant'ya falan harcadım daha yeni yeni düzgün oyun oynamaya başladım desem yalan olmaz şunları severek bitirdim.

Undertale.
Deltarune.
Katana Zero.
Metal Gear rising revengeance.
Mirror's Edge.
Shanks.
Deadpool.

Bunlar dışında oynadıklarımda oldu ama sıkılıp yarım bırakmıştım GoW, Days Gone gibi bir de prototype 2 oynadım ama oyunun yarısında fazla tekrar ettiği için sıkılmıştım galiba indie tarzı ve aksiyon, hack and slash oyunları seviyorum ama şu sıralar indie oyunlar hep Rogue like veya metroidvania olduğundan pek oynayasım gelmiyor şu anda da.
Marvel Spider-Man Remastered.
DMC 3
Oynuyorum gayet sardılar.

Arkham Collection.
One finger death punch 2
Escape the backrooms (bu oyuna fena zam gelecek)

Yeni konular

Geri
Yukarı