Steam sepeti nasıl?

Augustus Caesar

Hectopat
Yer
Rome
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Biliyorsunuzdur ki Steam'den TL kalkıyor maalesef. Ben de oyunlara para yatıran biri olarak kütüphanem dolu çok şükür ama almak istediğim ama pahalı gelen oyunları elime geçen ufak ufak biriktirdigim miktarla almaya karar verdim şöyle bir sepet oluştu.

1698248979878.png

Öncelikle bu sepet 2360 liraya nasıldır? Dolar güncellemesi sonrası ne kadar olur? Ertesi gün indirim var toplamı 2300 liranın altına düşer mi dolara geçildiğinde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam DL'nin 2. oyunu da varmış görmemişim. Onun dışında pek de fazla bir sorun yok gibi. Bir de FC 24 yerine Fifa 23'ü tercih etmenizi öneririm. Zira bir kaç özellik dışında aynı diyorlar.

Hocam DL'nin 2. oyunu da varmış görmemişim. Onun dışında pek de fazla bir sorun yok gibi. Bir de FC 24 yerine FIFA 23'ü tercih etmenizi öneririm. Zira birkaç özellik dışında aynı diyorlar.

DL1 var zaten 2'yi alıyorum. FIFA 23 zaten 7/24 oynuyorum ve şahsen yeni formalar yeni transferler için tek tek ona buna yama kurmak sıkıcı hale geldi ve güncel olmakda adına FC24 almaya karar verdim.

DL1 var zaten 2'yi alıyorum. FIFA 23 zaten 7/24 oynuyorum ve şahsen yeni formalar yeni transferler için tek tek ona buna yama kurmak sıkıcı hale geldi ve güncel olmakda adına FC24 almaya karar verdim.

Hocam yarın hallowen indirimi var diye biliyorum, akınızda bulunsun. Bu arada pakette DL Enchaned Edition+DL 2: Stay Human yazıyor. Bu sebepten dolayı öyle yazdım.

Feign çok alınmaz bence hocam arkadaşlarınız varsa haftada 1-2 kez oynanmalık oyun onun dışında mükemmel sepet bir şey göremedim ben. Rust kesinlikle alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı