Steam sepeti nasıl?

Mirors Edge oyunları da EA Play'değmiş. Bu ay sonunda Game Pass'e zam gelecek, EA Play'e zam gelir mi gelmez mi bilmiyorum ancak aklınızda bulunsun. Ayrıca alike03's Subscription Info on Steam
Bu eklentiyi tarayıcınıza ekleyerek tarayıcı Steam'den oyunlara baktığınızda hangi abonelik sistemi mesela Game Pass, EA Play veya u+ gibi dahil olduğunu gösteriyor. Ayrıca aylığı 80 lira olan Game Pass abonesi olursanız içerisinde halihazırda EA Play aboneliği de geliyor. Bu satın alımlar için İş Bankası'nın sanal kartı olan ve kayıt olması çok kolay olan Nays kartını da kullanırsanız yüzde 20 para iadesi ile 16*4'ten 4 kere Game Pass alsanız 1 tanesinin parası yani 67 lira(62 + 5'te kazı kazandan verecek) 3 iş günü içinde iade ediliyor ve kendisini amortilemiş gibi oluyor.

Eklenti için teşekkürler hemen kuruyorum.
Game Pass üyeliği geçen almıştım. Ama bilgisayarıma Xbox Game Pass uygulamasını kuramıyorum hata veriyor. Windows güncelleştirmesiyle ilgili bir sıkıntı var sanırım. Şimdi EA Play aboneliği de mi gelmiş oldu orasını anlayamadım? :D

Şimdi EA Play aboneliği de mi gelmiş oldu orasını anlayamadım? :D
Evet game pass'in içinde ea play var dolaysıyla yukarıdaki ea oyunları aboneliğiniz sürecince sizin.

Ayrıca Microsoft Store üzerinden Ubisoft+ — One Month Membership ürününü satın al | Xbox u+ aboneliği alıp abonelik sürecince Ubisoft oyunlarını da oynayabilirsiniz ancak halihazırda AC: Odyssey ve Origins Game Pass'te bulunuyor hatırlatmış olayım. Vallhalla, Mirage veya Far Cry oyunları için tercih edebilirsiniz bu abonelik sistemini de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı