Steam sepeti nasıl?

Diğerlerine ek.
Deus Ex serisi.
Tom Clancy's Splinter Cell conviction.
Roadwarden.
Bully: Scholarship Edition.
Stardew Valley.
BioShock: The Collection.
Disco Elysium - the final cut.
Journey.
Little Nightmares 1 ve 2 (biraz korkuya girsede çok güzel oyunlar önermek istedim özellikle 2)
Ready or Not.

Gibi oyunları öneririm listedeki 2-3 oyun indirimde değil ama bir daha bu fiyatlara gelmeyebileceğinden ötürü ekledim.

Aslında Orta Çağ oyunlarını sevdiğim için eklemiştim middle Earth oyunlarını. Birkaç tane olumsuz yorum görünce sepetten çıkarsam mı diye karar verememiştim. Peki iki oyunu da mı eksik buldunuz acaba?
Şöyle diyeyim hocam, Shadow of Mordor daha eski olmasına rağmen daha eli yüzü düzgün bir oyun fakat o bile maksimum 6/10 eder, Shadow of War ise 5/10 diyelim. Yani evet iki oyun da oldukça ortalama, 110 TL'ye çok daha iyi Orta Çağ temalı oyun bulabilirsiniz.

Diğerlerine ek.
Deus Ex serisi.
Tom Clancy's Splinter Cell conviction.
Roadwarden.
Bully: Scholarship Edition.
Stardew Valley.
BioShock: The Collection.
Disco Elysium - the final cut.
Journey.
Little Nightmares 1 ve 2 (biraz korkuya girsede çok güzel oyunlar önermek istedim özellikle 2)
Ready or Not.

Gibi oyunları öneririm listedeki 2-3 oyun indirimde değil ama bir daha bu fiyatlara gelmeyebileceğinden ötürü ekledim.

Deus Ex'i 2 Kasım'dan sonra satın alacağım. Tom Clancy's Splinter Cell conviction ve metal Gear 5 Phantom veya metal Gear rising arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Little Nightmares oyunları fiyatlarına değer mi sizce? Stardew Valley'i de sepete eklerim güzel oyuna benziyor.

Deus Ex'i 2 Kasım'dan sonra satın alacağım. Tom Clancy's Splinter Cell conviction ve metal Gear 5 Phantom veya metal Gear rising arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Little Nightmares oyunları fiyatlarına değer mi sizce? Stardew Valley'i de sepete eklerim güzel oyuna benziyor.

Stardew Valley mükemmeldir kesinlikle ekleyin metal Gear 5 Phantom alın Little Nightmares almayıp daha uyguna oyunlar bulabilirsiniz istediğiniz başka oyun varsa onu alın.

@kamoil2006 @Cthulhussy hocam askeri veya aksiyon başka oyun(lar) önerebilir misiniz? (tek kişilik olursa daha iyi olur.)
Askeri konuda pek deneyimli değilim ama aksiyon olarak eğer sepette yoksa Devil May Cry 5'i kesinlikle öneririm. Ayrıca Dark Souls 2'nin zam yememiş vanilla versiyonunu alabilirsiniz (Scholar of the First Sin olmayan).

arkadaşlar ben epicten hades steamden resident evil 2 aldım sizce iyimi iade edip başka oyunlar almalımıyım yardımcı olurmusunuz

Geri
Yukarı