Steam sepetim mantıklı mı?

Herolog

Hectopat
Daha fazla  
RAM
jazer 16+16=32gb cl19 3200mhz
SSD veya HDD modeli
netac 128gb ssd wd blue 500gb hdd
Ekran kartı
asus cerberus gtx 1050 ti
Anakart
gigabyte b660m ds3h
İşlemci
i3 12100 ( f değil )
Arkadaşlar ben sadece Online oyunları seviyorum sanıyorum fakat Online olmayanları da seviyor olabilirim.
RDR2 güzel gibi. Sizce bu listemdekilerden hangilerini almalıyım? Ekstra önerilerinizi de istiyorum.

1698532622762.png

Listeniz güzel hocam eğer strateji seviyorsanız Paradox'un oyunlarına göz atın ama biraz tuzlu. Bir de eğer ETS 2 güzel gelirse DLC'lerine göz atabilirsiniz 1000 TL'lik DLC paketi 280'e düştü.

İstersen Cyberpunk'a da göz atabilirsin ama pahalı gelir mi bilemem.

Listeniz güzel hocam eğer strateji seviyorsanız Paradox'un oyunlarına göz atın ama biraz tuzlu. Bir de eğer ETS 2 güzel gelirse DLC'lerine göz atabilirsiniz 1000 TL'lik DLC paketi 280'e düştü.

Evet ETS DLC kaçırmayın

Son düzenleme:
@adamsallayanbatman @rimexlz @Paul Walker @Berkay_00
Hepinize teşekkürler. Önerilerinizede bakacağım.

Sizce RDR2 Ultimate paketini mi alayım normalini mi alayım?

Yani ben zamanında 100TL'ye düştüğünde çok az bir farkla Ultimate almıştım. Şu ana göre alınır mı? Alınmaz mı, normal ile arasında hangi farklar var bilmiyorum. Normal sürümde Online girilmiyor galiba. 470 480küsur normali, 600 utlmate Edition. Hem dolar bazında satışa yükselecek hem de indirim bitecek. Arada 120 130 TL fark koymaz dersen al bence. Ama Ultimate ile arasında nasıl bir fark var onu bilmiyorum. Bilen biri anlatsa daha iyi olur.

@adamsallayanbatman @rimexlz @Paul Walker @Berkay_00
hepinize teşekkürler. Önerilerinizede bakacağım.

Sizce RDR2 ultimate paketini mi alayım normalini mi alayım_?
Ufak bir açıklama yapayım. Bu konuda merak edip araştırmıştım:

- Standart versiyon, oyunun ham halidir. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.

Ayrıca Special ve Ultimate versiyonları, Rockstar Launcher üzerinden alırsan 25 değil, 50 altın bar hediyesi var. Şahsen Special versiyon alacağım. Karar senindir. Tabi bu 50 altın bar konusu ön sipariş ile ilintili. 5 Kasım'dan sonra ortadan kalkması ihtimal.
☝️☝️☝️☝️☝️

Yeni konular

Geri
Yukarı