Steam sepetim mantıklı mı?

Hocam kesinlikle Rust alın zamanın bir andan geçtiği saatin bir anda 500-600 eden oyunlardan birisidir. Bende bir ara 2-3 gece hiç durmadan oynamıştım şuan kayıtta 50 saat var ama çok uzun geçiyor o zaman çok tecrübe kazanıyorsunuz. Konuya gelirsek gayet iyi.

Arkadaşlar ben sadece Online oyunları seviyorum sanıyorum fakat Online olmayanları da seviyor olabilirim.
RDR2 güzel gibi. Sizce bu listemdekilerden hangilerini almalıyım? Ekstra önerilerinizi de istiyorum.

Eki Görüntüle 1994524
Sepetin gayet güzel. Ramin 32gb olması EFT yüzünden mi?

Arkadaşlar ben sadece Online oyunları seviyorum sanıyorum fakat Online olmayanları da seviyor olabilirim.
RDR2 güzel gibi. Sizce bu listemdekilerden hangilerini almalıyım? Ekstra önerilerinizi de istiyorum.

Eki Görüntüle 1994524
Rust ekip yoksa oynamaya değmez 2 gün sonra bırakıcaksın hemde kolay oyun değil en az 1 ay oynaman lazım oda sabah akşam ara ara değil

Rdr2 kesinlikle alın. Ben rx 570 ile 40-50 fps alarak 80 saate yakın oynadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size önerim 7 days to die ı almayîn ben ve arkadaşlarım aldık sunucuyu kuran üstünde 10 dakikada bir yûkleme yapıyor her şey donuyor kuran kişi hareket galan edemiyor ama diğer oyuncular edebiliyor yani bundan soğumam diyorsanız oynayabilirsiniz ama arkadaşlar ile oynamanızı tavsiye ederim

Geri
Yukarı