Steam sepetim mantıklı mı?

Arkadaşlar ben sadece Online oyunları seviyorum sanıyorum fakat Online olmayanları da seviyor olabilirim.
RDR2 güzel gibi. Sizce bu listemdekilerden hangilerini almalıyım? Ekstra önerilerinizi de istiyorum.

Eki Görüntüle 1994524

ETS'yi ben şahsen sevmiyorum diğer oyunlarda ise 7 Days to Die dışı hepsi oynadım, beğendim ve öneriyorum.

Yani ben zamanında 100TL'ye düştüğünde çok az bir farkla Ultimate almıştım. Şu ana göre alınır mı? Alınmaz mı, normal ile arasında hangi farklar var bilmiyorum. Normal sürümde Online girilmiyor galiba. 470 480küsur normali, 600 utlmate Edition. Hem dolar bazında satışa yükselecek hem de indirim bitecek. Arada 120 130 TL fark koymaz dersen al bence. Ama Ultimate ile arasında nasıl bir fark var onu bilmiyorum. Bilen biri anlatsa daha iyi olur.

Normal sürümde Online giriliyor. Ultimate sadece birkaç eşya veriyor.

Arkadaşlar ben sadece Online oyunları seviyorum sanıyorum fakat Online olmayanları da seviyor olabilirim.
RDR2 güzel gibi. Sizce bu listemdekilerden hangilerini almalıyım? Ekstra önerilerinizi de istiyorum.

Eki Görüntüle 1994524

Güzel sepet isterseniz ETS 2 için iskandinavya harita DLC alabilirsiniz oldukça iyi bir DLC'dir.

Eki Görüntüle 1994524
Blazing sails o sepette olmalı gerekirse raft'ı çıkar

Yazan var mı bilmiyorum, konuyla da alakasız ama Papara ile alırsanız %10 cashback alıyorsunuz, bilginiz olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı