Steam sepetim nasıl?

682224

Picopat
Kek günü
Merhaba, en fazla 280 lira gibi bir bütçem var ve böyle bir liste yaptım. Sizce alınır mı? Önermek isteyeceğiniz oyunlar varsa önerebilirsiniz :)

1688748151294.png

Dövüş oyunlarını arkadaşın dediği gibi arkadaşın yoksa alma ben Tekken aldım 1-2 gün sardı sonra bir daha girmedim kol olmasına rağmen.

Mortal Kombat için kolun var değil mi bir de arkadaş.

Arkadaş yok, ayda yılda bir kuzenler gelirse veya evime bir arkadaşım gelirse oynarım. Hikaye modu falan sarar diye alıyorum.

Dövüş oyunlarını arkadaşın dediği gibi arkadaşın yoksa alma ben Tekken aldım 1-2 gün sardı sonra bir daha girmedim kol olmasına rağmen.

Hmm, ben %90 tek oynayacağım, almayayım mı diyorsunuz?

Ayrıca 150 GB oyun. Sırf arkadaşla oynamak için basit bir dövüş oyununa o kadar yer ayıramam.

Önerileriniz ne peki?

Hmm, ben %90 tek oynayacağım, almayayım mı diyorsunuz?

Ayrıca 150 GB oyun. Sırf arkadaşla oynamak için basit bir dövüş oyununa o kadar yer ayıramam.

Önerileriniz ne peki?

Bence dövüş oyunları 2 kişiyken güzel tek çok sıkıcı abimle 1 kere oynadık çok sardı sonra tek oynayınca iç sarmadı Mortal Kombat 11 süper oyundur okey ama 2-3 girmeden sonra sıkar ben diyeyim onun yerine başka oyun bakın bence.

Bence dövüş oyunları 2 kişiyken güzel tek çok sıkıcı abimle 1 kere oynadık çok sardı sonra tek oynayınca iç sarmadı Mortal Kombat 11 süper oyundur okey ama 2-3 girmeden sonra sıkar ben diyeyim onun yerine başka oyun bakın bence.

Valve Complete Pack alınır mı sizce? Ondaki oyunlardan da en fazla 2 tanesini 5-10 saat oynayacağım.

Valve Complete pack alınır mı sizce? Ondaki oyunlardan da en fazla 2 tanesini 5-10 saat oynayacağım.

Çocukluğum CS Half-Life serisiyle geçse de günümüzde yüzüne bakmayacağım oyunlardır kişiye bağlı ben yenilikçi sağlam grafikli oyunlar oynuyorum sadece onun için almadım siz de oynamayacaksanız niye alasınız illa alacaksanız 50 TL'ye bunu al.

Çocukluğum CS Half-Life serisiyle geçse de günümüzde yüzüne bakmayacağım oyunlardır kişiye bağlı ben yenilikçi sağlam grafikli oyunlar oynuyorum sadece onun için almadım siz de oynamayacaksanız niye alasınız illa alacaksanız 50 TL'ye bunu al.

İndirimler bitmeden güzel bir şeyler almaya çalışıyorum fakat bu oyunlar bana hitap etmiyor pek. Başka oyun var mıdır önerebileceğiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı