Steam Steam sepetime eklenecek veya çıkarılacak oyun önerileri

Angelpine

Picopat
Yer
Karabük ve Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon "Öğrencisi"
RAM
12 GB (8+4) 2133 Mhz
SSD veya HDD modeli
Toshiba MQ01ABF050 500 GB HDD
Ekran kartı
NVIDIA GeForge 920MX ve İntel HD Graphics 520
Anakart
X541UV
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40 GH
Öncelikle iyi sosyaller. Malum Steam yaz indirimleri var ve bende çoğu insan gibi oyunlar almayı planlıyorum. Şu an için bütçem 1500 TL civarı ama istersem arttırabilirim o yönde problemim yok. Almayı düşündüğüm oyunları aşağıya ekledim. Ekleyebileceğim veya çıkarmamı düşündüğünüz her türlü öneriye ve teklife açığım. Şimdi ekstra bilgiler vereyim sepetim hakkında;

- For Honor'u Voidu sitesinden almayı düşünüyorum. Ubisoft'ta indirim olmadığı için şu an Voidu'da da indirim yok. Orada ne kadara iniyor bilmiyorum. Eğer 35'in altına inmiyorsa buradan alacağım.
- ETS 2 Black sea DLC'sini kesin olarak almayı planlıyorum. Zaten map Booster'ın kütüphanemde olmayan tek ürünü kendisi. Iberia DLC'sini ise almayı düşünüyorum fakat bu indirimde alır mıyım bilmiyorum. Ekstra olarak Voidu'da 2 DLC de indirime girmemiş. Girerse diye özellikle Iberia için bekleyeceğim.
- GoW'u oynamak değil de bindirim olacağı için almayı düşünüyorum. PC'm kaldırmaz muhtemelen o yüzden gelecekte alacağım bilgisayarda oynarım diye ekledim. Bu durum RDR 2 için de geçerli. 98 TL iken nasıl olsa PC'm açmaz dedim almadım: S kur zammı geleceği muhtemel olduğundan şu an için almayı düşünüyorum fakat emin de değilim yakın gelecekte oynamam zor çünkü. GoW ve RDR 2 hakkında yorumlarınıza açığım.
- Uncharted'ı Türkçe dublaj ve alt yazı olması hoşuma gitti. Biraz inceledim, seveceğimi düşündüm ve listeye ekledim. Ama diğer oyunlardan farklı olarak yaz indirimi değil hafta indirimine girmiş ve bugün akşam indirim süresi bitiyor. Bittikten sonra yaz indirimi alıp almayacağı konusunda hiç bilgim yok. Biliyorsanız aydınlatmanız benim için çok iyi olur.
- Şunu da ekleyeyim çünkü bu önerinin geleceğini düşünüyorum: Elden Ring, Sekiro ve Dark Souls oyunlarını bilerek eklemedim. Sebebi ise zor olmaları. Ben oynadığım çoğu oyunları kolay zorlukta oynayan birisiyim. Zorlanmayı sevmiyorum. Bu oyunların da oynanışı zor olduğundan eklemedim. Eğer ki farklı düşünüyorsanız da yazabilirsiniz tabii ki.
- Detroit Become Human, Heavy Rain ve Beyond Two Souls oyunlarını da alacağım ama onları kesin olarak Voidu üzerinden alacağım için buraya eklemedim. (3 oyun toplam 127 TL'ye geliyor)

Nasıl alacağım konusunda da bilgilendireyim;
Papara'da 20 TL cashbank hakkımı kullanacağım. Yani 200 TL'yi Papara'dan harcayacağım. 500 TL'yi de Nays'tan harcayacağım. Oradan da 100 TL cashbank alacağım. Kalan miktar hakkında nasıl harcayayım konusunda fikrim yok. E-tail sitesinden Uncharted ve Horizon'u alıp kalanını bu 2 yolla da alabilirim kararsızım bu konuda ama dediğim gibi ekleme veya çıkarma yapma durumum olduğu için bu kararsızlığım şu an için 2. planda.

Ekstra olarak Steam hesabımın linkini de atıyorum buraya çok oyunum var ve tek tek SS veya yazı olarak eklemem çok zor. Kütüphaneme bakıp önerilerinizi ona göre şekillendirebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (177).png

Ekran Görüntüsü (178).png

Yeni konular

Geri
Yukarı