Steam sepetime ne ekleyebilirim?

Stenzy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
940mx / i5-7200u / 8gb ram / 240gb ssd
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
240gb
Ekran kartı
940mx
İşlemci
i5 7200u
Arkadaşlar merhaba. Steam'de 70TL bakiyem var ne alabilirim başka? Diyeceksiniz kaliteli oyunlar değil sistemimin yettiği kadar oyunlar almaya çalışıyorum. Önerilerinize açığım, sistemimi yazıyorum.

1671977051050.png

Arkadaşlar merhaba. Steam'de 70TL bakiyem var ne alabilirim başka? Diyeceksiniz kaliteli oyunlar değil sistemimin yettiği kadar oyunlar almaya çalışıyorum. Önerilerinize açığım, sistemimi yazıyorum.

Eki Görüntüle 1613335
The forest , borderolands 2 , forager , pool bridge 1/2 , terraria ve feing. (Sistemim senin sistemine göre aşırı kötüydü ve forest hariç bütün oyunları 30-70 FPS arası oynatabiliyordu.

Hocam ilgimi çekmedi fazla.

Hepsi gayet kaliteli oyunlar hocam. Ek olarak carrıon öneririm hoşunuza giderse.

Güzel oyun hocam alınabilir.

Subnautica, The Witcher 3,

Subnautica çok öneri aldım alınabilir Witcher 3 var hocam.

Hollow Knight.
Celeste.

Hollow Knight güzel oyun celeste pek ilgimi çekmedi.

İlginizi çeker mi bilmiyorum ama Warband'ı alabilirsiniz.

Warband alınabilir hocamda şu paketle almak daha mantıklı değil mi böyle alırsam öbürlerini kaldırmam gerekli.

1671978240491.png

The Forest, borderolands 2, forager, pool bridge 1/2, Terraria ve feing. (sistemim senin sistemine göre aşırı kötüydü ve Forest hariç bütün oyunları 30-70 FPS arası oynatabiliyordu.

Forest bitirdim hocam öbür oyunlara bakacağım.

BioShock Collection, Batman Arkham Collection ve Halo the Master chief Collection serilerine bakabilirsiniz.

Batman Collection ile Origins almayı düşünmüştüm ama almadım alabilirim.

@Stenzy sadece Warband’ı alabilirsin. O pakette eski oyunlar ve 2 tane de DLC var. Şimdilik ana oyun yeterli. İleride ilgini çekerse DLC’leri de alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı