Steam sepetine eklenmesi gereken oyunlar

Mafia ile dis1 def. Eklememişsin. Ayrıca Warband 50 TL sanıyordum. 200 değmez bence. Yeni çıkanı zamanında ben Epic'ten 60'a aldığım için bilemedim.
hocam warband yakın zamanda düşmüş o fiyata amma ben kaçırmışım.warband ile ilgili yorumlar çok olumu genellikle

Sepet bu hocamEki Görüntüle 2018147

Her şey için teşekkür ederim bir de dis 1 alacağım.

Dis 1'i def. Edition olarak alman daha iyi olur şöyle örnek vereyim. Düzü almak sadece Witcher 3 almak gibi. Witcher 3'ün DLC'leri nasıl önemliyse bunda da o DLC'ler o kadar önemli.

Hocam Warband yakın zamanda düşmüş o fiyata amma ben kaçırmışım. Warband ile ilgili yorumlar çok olumu genellikle.

Warband harika bir oyun ama bana hiçbir güç 200 TL'ye aldıramaz.

Mafia ile dis1 def. Eklememişsin. Ayrıca Warband 50 TL sanıyordum. 200 değmez bence. Yeni çıkanı zamanında ben Epic'ten 60'a aldığım için bilemedim.

Hocam Warband yakın zamanda düşmüş o fiyata amma ben kaçırmışım. Warband ile ilgili tüm yorumlar çok olumu genellikle.

Dis 1'i def. Edition olarak alman daha iyi olur şöyle örnek vereyim. Düzü almak sadece Witcher 3 almak gibi. Witcher 3'ün DLC'leri nasıl önemliyse bunda da o DLC'ler önemli.

Warband harika bir oyun ama bana hiçbir güç 200 TL'ye aldıramaz.

Hocam ekstra performans gerektirmez değil mi?Bu oyunu çok merak ediyordum dolara geçtikten sonra zaten alamayacağım çaresiz kaldım ne yapsam ne alsam bilemedim.

Hocam Warband yakın zamanda düşmüş o fiyata amma ben kaçırmışım. Warband ile ilgili tüm yorumlar çok olumu genellikle.

Hocam ekstra performans gerektirmez değil mi? Bu oyunu çok merak ediyordum dolara geçtikten sonra zaten alamayacağım çaresiz kaldım ne yapsam ne alsam bilemedim.

Warband bayağı uzun ömürlü oyun ve çok sistem isteyeceğini sanmıyorum ama ben Warband'in daha üstü olan Bannerlord'u 60 TL'ye aldım. Warband'e 200 bence verilmez, yerine Bannerlord alırım daha iyi. Bana sorarsan Warband çıkarıp Mafia trilogy eklemek mantıklı.

Hocam Mafia'yı benim PC açar mı açmaz mı bilemiyorum baktınız mı RAM, işlemci, anakartıma.

Baktım. Doom'u kaldırıyorsa bunu da kaldırır bence. Tahminimce kaldırmayabilir ama sen şu an oynamalık istiyorsun. İleride PC aldığında elinde bulunsun bence Mafia. Bu fiyata daha düşmez. Yakınına bile inmez ( çok büyük ihtimalle )

Geri
Yukarı