Steam sepetini 60 TL'ye tamamlamak

Korkmaz02

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben Steam'den bazı oyunları sepetime ekledim ama internette nereyi gezdiysem kendime göre bir oyun bulamadım (fiyatına göre tabi, yoksa beklediğim çok oyun vardı). Sepetimi 60 TL'ye tamamlamak istiyorum.
Oyunlar:
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition 7,81 TL
Batman Arkham Origins 7,75 TL
Metal Gear Rising 12,25 TL
Spec Ops The Line 9,80 TL
Hitman Absolution 6,99 TL
Toplamda 44,60 TL ediyor. Metal Gear Rising'i almayabilirim, yani bu oyunu fiyat listesinden çıkarıp oyun tavsiye edebilirsiniz. 70 TL'ye kadar sınırım var. Strateji ve Metal Gear serisinden başka oyun almak istemiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'i 16.50 TL'ye kesinlikle öneririm ben ne kadar MGS oyunu almak istemeseniz de.

Trine serisine göz atabilirsiniz. Sistem yeterliyse Hitman 2 Standart Edition ya da Gold Edition alınabilir.

Trine serisi ilgimi çekti, peki sizce hangisi ya da hangileri alınmalı o seriden?

Ben 4 oyuna da sahibim, sırayla gidilmesini tavsiye ederim. Belli bir hikayesi var çünkü oyunun. En kötüsü hangisi dersen direkt 3. oyun cevabını yapıştırabilirim. Oynanış çöp. 1. oyun da çabuk bitiyor. 4. oyunu yeni aldım ben de, henüz oynama fırsatım olmadı. Yakın zamanda oynayacağım arkadaşla birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı