Çözüm Steam Seviyem Sıfırlandı Ne Yapmalıyım?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yasin KARATEKE

Kilopat
Makaleler
1
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Steam hesabıma girdiğim anda 64 level steam hesabım rozetlerim itemlerim her şey kayboldu çözümü nedir? Kiminle iletişime geçebilirim?

411840

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam'de Grand Prix sayesinde 41 level olmuştum. bugün normal normal oyun oynarken steam hesabıma bakayim dedim ve levelim 0 olduğunu fark ettim. Bizim arkadaşlara falan sorduğumda onlara da 0 level olarak gözüküyorum. neden böyle bir şey oldu? Sunucuda mı sıkıntı var? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Çok para yatırmıştım.

Bu profilim
Ek olarak bütün rozetlerim gitmiş.
Adsız.png

Tüm Leveller 0 oldu, neden bilen var mı? Twitter'da yok, herkes 0 arkadaş eklenmiyor. Neden bilen varsa açıklayabilir mi?

Dostlar bu steam sorunu galiba herkese oldu arkadaşlarıma da baktım da, steam levelleri sıfırlanmış.
Düzelen bir şey mi?

Daha bu sabah 54 leveldim ama şuan 0 levelim, daha önce başıma gelmişti ve sayfayı bir kaç kez yenileyince düzeliyordu fakat sorun tek bende değil herkeste var gibi görünüyor. Çoğu arkadaşımın profiline baktığımda levellerinin hepsinin sıfıra indiğini gördüm. Grand Prix etkinliği dolayısıyla yapılmış bir hata mı yoksa steam kasten mi yaptım merak ediyorum

Steam hesabım sıfırlandı, seviyem 0 gözüküyor ve arkadaşlarım silinmiş ne yapmalıyım?

Ekran Görüntüsü (706).png

Çözüm: Steam hesabınıza bir şey olmadı. Seviyeniz, rozetleriniz ve arkadaşlarınız duruyor. Her büyük indirim döneminde Steam'de yaşanan bir problem. Zamana bırakın profiliniz eski haline dönecektir.

Ekran Görüntüsü (708).png

Son düzenleme:
Arkadaşlar az önce baktım Steam seviyem sıfırlanmış. Grand Prix'e de giremiyorum. Herkesin mi sıfırlandı yoksa başka bir sebebi var mı?
Edit: Şuanda düzeldi herkesin Steam seviyesi gitmiş geri geldi şuanda. Sanırım Steamde bir sorun oldu. Düzelttiler.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Steam'da her yıl indirim dönemlerinde yaşanan anlık server çökmesi olmuş. Şu anda düzelmiş durumda. En azından 2017 yaz indirimlerindeki gibi hesaplar birbirine karışmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı