Steam Seviyesini Yükseltmek

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
Steam'de sanal kartla oyun aldım. CS:GO oynuyorum, oyun içi Level 40 oldu. Steam level hala 0...
Sanırım para yüklemem lazımmış. Başka bir çözümü var mı?
Yüklersem yine sıfırdan mı başlarım yoksa bugüne kadarki başarımlarımdan ötürü level atlar mıyım?

Level atlama ile, oyun oynayıp orada level almanız aynı şey değil.

Steam'de her oyun olmasa da çoğu oyundan size koleksiyon kartı düşer. Düşen kartlarla birlikte pazardan kalan kartları satın alıp tüm seti tamamlayıp işlerseniz. 100 XP kazanırsınız. ''Hangi oyunun koleksiyon kartı vardır?'' derseniz, mağaza sayfasına girip sağ köşedeki bilgilerine bakabilirsiniz. ''Steam koleksiyon kartları'' yazar.

Sadece aldığınız oyunların rozetini işlemek gibi bir kısıtlama yok. Pazardan istediğiniz bir rozetin kartını alırsanız, rozetler kısmında set bölümü açılır ve tamamlayıp işlerseniz sizde olmayan oyunların da rozetlerini işleyip XP kazanmış olursunuz.

Ne kadar çok rozet işlerseniz o kadar XP kazanıp level atlamış olursunuz. Profiliniz de rozetler kısmından detaylı şekilde görebilirsiniz. Level almanıza ne kadar kaldığını, hangi oyun setinde kaç kartınız olduğunu vs. gibi. Rozetleri de bu bölümden işliyorsunuz.

Steam seviyesiniz yükseltmek için rozet kazanmanız gerek.

Detaylı bilgi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam profilinize girin, seviye '0' yazan yere tıklayın ve 'Topluluk Görevleri' kısmına tıklayın (Tam emin değilim ama topluluklu bir şeydi) en basitinden buradaki görevleri yapmanız size xp verip level atlatacaktır.

Steam profilinize girin, seviye '0' yazan yere tıklayın ve 'Topluluk Görevleri' kısmına tıklayın (Tam emin değilim ama topluluklu bir şeydi) en basitinden buradaki görevleri yapmanız size xp verip level atlatacaktır.
390831

1 yazan kısım önce geldi tıkladım 2.kısım görüntülendi

onu anladım demek istediğim şey şu..
Ben40 lvl e gelene kadar yaptığım\kazandığım başarımlar var ya 100 tane oyun oynamak, ekran görüntüsü paylaşmak gibi...bu başarımlar sıfırlanacak mı yoksa para yükledikten sonra eski kazanımları değerlendirecek mi?
390832

ektekiler...

Yeni konular

Geri
Yukarı