Steam Silah Skini Tasarlama

keremayseli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bir silah skini tasarladım. Bundan az da olsa bir gelir elde etmek istiyorum fakat karşıma böyle bir ekran çıkıyor ne olduğunu bilmiyorum. Ne gibi bilgiler gerek vs. birde sözleşme falan da var bunlar nedir? Yardımcı olabilecek?

steam.png

Arkadaşlar yakın zamanda bir silah skini tasarladım. Bundan az da olsa bir gelir elde etmek istiyorum fakat karşıma böyle bir ekran çıkıyor ne olduğunu bilmiyorum. Ne gibi bilgiler gerek vs. birde sözleşme falan da var bunlar nedir? Yardımcı olabilecek?

Eki Görüntüle 152394

İlk kutuya hesap numaranın olduğu bankanın adını yazacaksın. İkinci kutuya şube adını yazacaksın. Üçüncü kutuya hesap sahibinin adını soyadını yazacaksın. Dördüncü kutuya IBAN numaranı yazacaksın. Son kutuya da bankanın SWIFT Kodunu yazacaksın.

1,2 ve 5 numaralı kutular için gerekli bilgileri hesabının olduğu banka şubesinden yada bankanın web sitesinden öğrenebilirsin.

Bu bilgileri istemesi saçma banka hesabın yoksa ne yapacaksın?
internet kartı kabul etse büyük ihtimal herkes yapardı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı