Silah skini nasıl atılır?

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşıma silah skini alacakken yanlışlıkla kendime aldım 2 tane oldu ve ben bunu nasıl takasta vereceğim. Takas yazınca orada hiçbir item gözükmüyor veya iade nasıl edebilirim? Çünkü satış yap kısmında yazmıyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'dan bahsettiğini varsayarak konuşuyorum. Pazardan yeni alınan her skinin 1 hafta takas yasağı olur. İade gibi bir şey mümkün değil, istersen geri satabilirsin topluluk pazarında. Ya da eşyanın 1 hafta takas yasağının bitmesini bekleyerek arkadaşına atabilirsin.

Hangi platformdaki hangi oyunun hangi itemi olduğunu biz tahmin edeceğiz galiba.

Çok özür dilerim Steam hocam oyunda PUBG.

CS:GO'dan bahsettiğini var sayarak konuşuyorum. Pazardan yeni alınan her skinin 1 hafta takas yasağı olur. İade gibi bir şey mümkün değil, istersen geri satabilirsin topluluk pazarında. Ya da eşyanın 1 hafta takas yasağının bitmesini bekleyerek arkadaşına atabilirsin.

PUBG hocam 1 hafta olduğunu bilmiyordum çok teşekkürler.
Hocam peki nasıl satabilirim?
Ne zaman satabilirim.

PUBG hocam 1 hafta olduğunu bilmiyordum çok teşekkürler. Hocam peki nasıl satabilirim? Ne zaman satabilirim?

PUBG hiç oynamadığım için eşya satma nasıl işliyor, eşyalardaki takas veya satış yasağı süreleri vs. bilmiyorum maalesef. Konuyu görünce direkt CS:GO'dur diye düşündüm.

Geri
Yukarı