Steam sonbahar indiriminde tavsiye edilen 60 TL ve altı oyunlar

emregece

Femtopat
Daha fazla  
Sizlerin kesinlikle bu oyunu almalısın hem fiyatı da uygun ( 60 TL ve altı ) dediğiniz oyunlar var mı? Söylerseniz çok sevinirim.
Not: Şu oyun kategorisindeki oyunları yazmayın: Anime, bulmaca, korku.

Son düzenleyen: Moderatör:
Disco Elysium alın ve aldırın bence arkadaşlar. Oyun zaten çok iyi orası ayrı ama hem fiyata zam yapmadılar hem de 3-4 dolar para kazandıkları oyuna Türkçe dil desteği getirip sözlerinin arkasında durdular. Desteklemeliyiz diye düşünüyorum. Şu anda indirimde çok daha ucuz.

ilk oyun güzel gözüküyor . Mortal kombat hakkında pek bir bilgi yazmıyor . ARK ise 60 gb yani çok fazla . Ama Rise of the Tomb Raideri indirmeyi planlıyorum . Sağoln yorumunuz için .
rise of tomb raider den önce Tomb Raider oynayabilirsiniz 7 8 tl olmuş baya güzel o da.

Disco Elysium alın ve aldırın bence arkadaşlar. Oyun zaten çok iyi orası ayrı ama hem fiyata zam yapmadılar hem de 3-4 dolar para kazandıkları oyuna Türkçe dil desteği getirip sözlerinin arkasında durdular. Desteklemeliyiz diye düşünüyorum. Şu anda indirimde çok daha ucuz.
bir dedektiflik oyunu cidden güzel olabilir . Şuana kadar hiç oynamadım o tarzda . Sağolun yorumunuz için .

rise of tomb raider den önce Tomb Raider oynayabilirsiniz 7 8 tl olmuş baya güzel o da.
iki oyun birbiri ile bağlantılı mı hocam ? o oyunun grafikler eski de

Geri
Yukarı