Steam Sonbahar indirimleri başladı (2020)

Son Bahar indirimleri süresince oyun satın alacak mısınız?

• Oy verenlerin toplamı
    155
  • Anket kapandı .

quantic dream oyunları sadece bana mı pahalı geliyor benim 35 TL üstü aldığım tek oyun Fall Guys onu da çok hoşuma gittiği için almıştım.​

Arkadaşlar dizisini izleyip bitirdim fakat oyununu daha önce hiç oynamadım. Sizce hangi paketi almalıyım ? Witcher 3'ü tek mi almalıyım, Game of the Year Edition mı almalıyım yoksa 3 oyunu da mı almam daha mantıklı olur ? Açıkçası çok hikayeli oyun oynayan birisi değilim o yüzden 1. ve 2. seçenekte gidip geliyorum şahsen.
1606376194292.png

Arkadaşlar dizisini izleyip bitirdim fakat oyununu daha önce hiç oynamadım. Sizce hangi paketi almalıyım? Witcher 3'ü tek mi almalıyım, Game of the year Edition mı almalıyım yoksa 3 oyunu da mı almam daha mantıklı olur? Açıkçası çok hikayeli oyun oynayan birisi değilim o yüzden 1. ve 2. seçenekte gidip geliyorum şahsen.
Eki Görüntüle 751477

İlk 2'sinden kesinlikle 2. hiç düşünmeden tavsiyem 3 oyunu da oynamandır ama 3'den başlarsan da pek sıkıntı olmaz zaten diziyi izlemişsin ( diziyi izlemedim pek emin değilim o yüzden.

Arkadaşlar dizisini izleyip bitirdim fakat oyununu daha önce hiç oynamadım. Sizce hangi paketi almalıyım ? Witcher 3'ü tek mi almalıyım, Game of the Year Edition mı almalıyım yoksa 3 oyunu da mı almam daha mantıklı olur ? Açıkçası çok hikayeli oyun oynayan birisi değilim o yüzden 1. ve 2. seçenekte gidip geliyorum şahsen.
Eki Görüntüle 751477
DLC'ler size 50+ saat deneyim sunacak. Hatta oradaki hikayeler sözüm ona bazı firmaların(Ubisoft) oyunlarındaki hikayelerden kat ve kat daha iyiler. O yüzden Game of the Year Edition almalısınız. Eğer DLC'leri almazsanız oyunu oynadıktan sonra hayatınızın en büyük pişmanlığını yaşarsınız.

Witcher 2 alıp oynayın. Buradaki save'înizi Witcher 3'e aktarıp oyuna başlarsanız 2'de aldığınız bazı kararlar doğrultusunda ekstra görev(ler) açılabilir :)

Witcher 2 alıp oynayın. Buradaki save'înizi Witcher 3'e aktarıp oyuna başlarsanız 2'de aldığınız bazı kararlar doğrultusunda ekstra görev(ler) açılabilir :)
Tam dediğin paketi alacakken bu yorumunu gördüm. Game of the Year Edition'ı alsam Witcher 2'yi oynamadığım için üzer mi ? Eğer cevabın hayır ise direkt alıyorum sadece Game of the Year Edition'ı.

Tam dediğin paketi alacakken bu yorumunu gördüm. Game of the Year Edition'ı alsam Witcher 2'yi oynamadığım için üzer mi ? Eğer cevabın hayır ise direkt alıyorum sadece Game of the Year Edition'ı.
Witcher fanlarının çoğu 2 oynamadan seviyor, 2 ile 3 arasında dağlar kadar fark var.

Geri
Yukarı